10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Třebelovice doma přišly s Hartvíkovicemi v závěru o výhru

12

Třebelovice si na svém hřišti v zápase s Hrotovicemi připsaly pouze bod za remízu 1:1

V první půli branka nepadla

Do Třebelovic přijely Hartvíkovice, které se v posledních kolech herně a výsledkově zvedají. Od úvodu utkání byli hostující hráči aktivnější a nebezpečnější ve finální fázi. Domácí v první půlhodině držel nad vodou domácí Marek Nesiba, který skvělými zákroky zlikvidoval několik 100% šancí hostujících útočníků. Domácím se v prvním poločase vůbec nedostali do hry. Ojedinělou šanci měl domácí Bastl, ale hostující brankáře nedokázal přehodit do odkryté branky a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Hosté v závěru vyrovnali

Ve druhém poločase se domácí hráči probrali a byli aktivnějším týmem, naopak Hartvíkovice se zatáhly a spoléhaly na rychlé brejky, ze kterých nadále zatápěly domácí obraně. Po 15 minutách hry hostující brankář Chalupa vyrobil fatální chybu při odkopu, ale domácí Buček trestuhodně zahodil jasný gól. V 67. minutě zahrál hostující obránce rukou v pokutovém území, ale domácí střelec Máca předvedl při exekuci hrozné zakončení. Branky se diváci dočkali v 77. minutě, kdy se na dlouhý pas za obranu naběhl Standa Michal a prostřelil skvěle chytajícího Chalupu – 1:0. Hosté se ihned hnali za vyrovnáním a toho se dočkali 2 minuty před koncem. Z rychlého brejku propadl na zadní tyči Rakušan a hostující Kopuletý určil konečné skóre 1:1.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč a trenér: Neodehráli jsme dobré utkání, možná jedno z nejhorších. Jako tým jsme do jednoho předvedli hrozný výkon jak směrem dopředu, tak dozadu. Kdyby nám hosté v první půli vstřelili 4 branky, nemohli jsme se ničemu divit. Pokud chceme hrát o špici tabulky, nemůžeme si dovolit takový laxní přístup během hry.

M. Nesiba [-] - J. Buček [-] , T. Bastl [-] , D. Janíček [-] , M. Máca [-] , S. Michal [-] , J. Rakušan [-] , J. Jurka [-] , K. Skoumal [-] (57. O. Jurka [-] ) , M. Kabelka [-] , R. Jurka [-]