9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Hartvíkovice doma v pohodě porazily Nové Syrovice

13

Hartvíkovice si na domácím hřišti připsaly nad Novými Syrovicemi výhru 4:0, kterou tak přeskočily svého soupeře v tabulce

Domácí udeřili hned třikrát

Značně oslabený tým Nových Syrovic přijel v 9. kole na hřiště "U dalešické přehrady" a hned od prvních minut se ukazovalo, kdo bude na hřišti pánem. Hartvíkovičtí drželi balón a snažili se pronikat do zatažené syrovické obrany. Jelikož ale akce domácích byli pomalé dokázali jim hosté odolávat. Na první gól se tak čekalo do 27. minuty. To se po rohovém kopu ve vápně nejrychleji zorientoval Michal Kopuletý a dokázal otevřít skóre. Navýšit vedení se domácím podařilo ve 34. minutě. Martin Kopuletý přesným pasem mezi obránce dokázal vybýdnout  ke skórování Martina Outulného. Před odchodem do kabin se hartvíkovičtí dokázali prosadit ještě jednou. Martin Outulný v 44. minutě vedl rychlý protiútok a přesnou přihrávkou před odkrytou bránu naservíroval gól na zlatém podnose Martinu Kopuletému.

Domácí si výhru pohlídali

Druhý poločas začal podobně, jako první poločas skončil. Velkou šancí domácích. Michal Kopuletý centroval z levé strany na Martina Kopuletého, který z malého vápna nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče. Poté už hra ztratila tempo a hlavní těžiště hry se přesunulo do středu hřiště. Utkání tak neposkytovalo příliš líbivou podívanou. Definitivní podobu skóre dal v 80. minutě Horký, kterého vybídl po sólu okolo tří hráčů David Kopuletý.

TJ Hartvíkovice
Kopuletý Michal, hráč: Hned od prvních minut se ukazovalo, kdo bude na hřišti pánem, což i dokazuje jasné skóre 4:0.

P. Chalupa [-] - P. Křivánek [-] , D. Outulný [-] , M. Sýkora [-] - D. Kopuletý [-] (80. J. Kazatel [-] ) , D. Horký [-] , T. Urbánek [-] (72. J. Křehlík [-] ) , M. Kopuletý [-] - T. Řezanina [-] (66. J. Melkes [-] ) , M. Outulný [-] (46. V. Rous [-] ) , M. Kopuletý [-] (80. R. Sýkora [-] )