8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

Výčapy vezou jasnou výhru z Myslibořic

76. O. Dufek - 2. L. Svoboda (vl.) , 27. J. Pecka , 49. J. Pecka , 62. J. Kopeček , 71. J. Dolák , 84. J. Pecka , 87. J. Kopeček
12

Fotbalisté Výčapů si připsali  povinnou výhru ze hřiště Myslibořic a nadále atakují čelo tabulky

Hosté se ujali vedení

Na půdu nováčka a zároveň desátého týmu tabulky Myslibořic, přijely Výčapy, které číhají na třetí příčce tabulky za duem Třebenice - Vladislav, které čekal souboj o první místo, čehož chtěly Výčapy využít výhrou v Myslibořicích. Mohla tomu i dopomoci jejich aktuální forma, kdy krom prohraného úvodního zápasu s Vladislaví v ostatních pěti zápasech zvítězily. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí, které přilákalo do ochozů asi 130 diváků. Ty však byli v úvodu zápasu ve velkém šoku, když hosté ve 2. minutě z první akce za přispění domácího hráče Lukáše Novotného šli do vedení 0:1. Tato rychlá branka hostující tým uklidnila a nadále měli Výčapy územní převahu. Ještě více klidu zajistil hostům ve 27. minutě Jan Pecka - 0:2. Do konce poločasu již žádná branka nepadla, a tak výsledek 0:2 dával s vizí zlepšeného výkonu domácím ještě šanci na zisk nějakého bodů.

Hosté se po pauze rozstříleli

Jenže ani začátek druhé půle domácím nevyšel a hned ve 49. minutě dal svou druhou branku v zápase Jan Pecka - 0:3. A když v 62. minutě zvýšil na 0:4 Jan Kopeček, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Navíc v 71. minutě Jan Dolák upravoval již na 0:5. Čestný úspěch domácích zaznamenal v 76. minutě Ondřej Dufek - 1:5. Ale poslední slovo měli hosté, a to hned dvakrát. Nejprve v 84. minutě zaznamenal hattrick Jan Pecka a v 87. minutě uzavřel skóre na 1:7 Jan Kopeček.

Hráli jsme špatně a nepodržel nás ani náš brankář. Soupeř byl jasně lepší a výhru si zcela zasloužil.