7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

Náměšť B využil

2. J. Eliáš , 5. P. Blažek , 8. M. Sobotka (p.) , 79. M. Sobotka (p.) , 89. M. Sobotka (p.) - 17. K. Mrňa , 57. J. Holoubek , 63. J. Holoubek , 67. J. Holoubek , 85. J. Holoubek (p.)
12

Ani díky skvělému začátku rezerva Náměště remizovala se Studencem v divokém zápase s výsledkem 5:5

Nástup domácích jako hrom

Náměšť B přivítala na svém hřišti nováčka že Studence, který zatím své dva venkovní zápasy na podzim prohrály. Náměšť zatím doma také ale příliš neválí. Zápas v Náměšti provázelo velmi příjemné letní počasí, které spíše táhlo někam na procházku a ne do hlediště. Ti, kteří ale přeci jenom zavítali do ochozů, rozhodně nemuseli litovat. Hlavně si mohli užít gólové ho představení domácího týmu na samotném začátku utkání . Ty svoje schopnosti využili hned na samém začátku utkání, kdy se hned ve 2. minutě z první střely na branku hostí prosadil Jiří Eliáš- 1:0. A na další gól pak  domácí fanoušci dlouho nečekali, když v 19. minutě navyšovat na 2:0 Petr Blažek. A domácí ještě neměli dost, když se v 8.minutě trefil Michal Sobotka - 3:0. Hosté v tu dobu byli zralí na ručník, ale naštěstí se vzpamatovali a v 17. minutě dokonce snížili na 3:1 zásluhou Karla Mrňy. Do konce první půle se již střelci zadřeli, a tak byl zápas stále ještě otevřený.

Ve druhé půli řádil hostující Jan Holoubek

Do druhého poločasu vstoupili ale aktivněji hosté a hlavně zásluhou hattricku útočníka Jana Holubka otočili zápas ve svůj prospěch - 3:4. Domácí to ale nezlomilo a v 79. minutě dokázal z pokutového kopu vyrovnat Michal Sobotka - 4:4. Hosté však chtěli vybojovat vítězství a v 85. minutě opět Jan Holoubek dal z penalty vedoucí branku na 4:5. Divočina však neskončila a v 89. minutě vyrovnal opět z penalty Michal Sobotka - 5:5.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Zápas bohatý na branky se divákům musel líbit až do konce.