3.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Lipník předvedl v Chlístově skvělý obrat

10

Nečekaným obratem skončilo utkání v Chlístově, kde domácí prohospodařili dvougólové vedení a podlehli Lipníku 2:3

Domácí o dva góly lepší

První domácí utkání podzimní části soutěže začali domácí velice dobře. Hned ve 2. minutě  šli do vedení brankou Romana Hrušky - 1:0.Tato branka domácí jak se říká nabudila a byli  v prvních dvaceti minutách lepším mužstvem na hřišti, čehož využili a v 21. minutě zvýšili na 2:0, kdy se trefil Marek Mejzlík. Tato branka však hosty z Lipníka nesrazila do kolen, ale naopak začali přidávat na obrátkách a v poslední čtvthodině prvního poločasu si vytvořili několik vyložených brankových příležitostí, ale golman Krul v domácí brance čaroval a nenechal se překonat. Jen díky němu šli domácí do kabin s dvoubrankovým vedením

Hosté dokázali velký obrat

Začátek druhého poločasu domácí trestuhodně zaspali a hned ve 46. minutě snížil po centru do malého vápna hlavou Rudolf Šťáva-2:1. Netrvalo ani dvě minuty a opět domácí vyprodukovali hrubé chyby v pokutovém území a umožnili soupeři srovnat skóre na 2:2, kdy se trefil Aleš Kisela. Tento začátek hosty dostal na koně a ve snaže vstřelit další branku stupňoval tlak na domácí branku. V 61.minutě opět směřoval do domácího pokutového území centr. Domácí nechali  úplně volného Jana Fňukala v prostoru pokutového kopu, který opět hlavou uklidil míč do domácí sítě a poslal hosty do vedení 2:3. Od této chvíle se hrál otevřený fotbal se šancemi na obou stranách. Žádné z mužstev však již branku nevsítilo. Při domácím zakončování chybělo trochu "štěstíčka". Brankař hostů předvedl několik perfektních zákroků a mimo to dvě zakončení domácích skončily na břevně a jedno na tyči, takže rozhodovaly pouze centimetry.

SK Slavia Chlístov
Špaček Milan, trenér: Tentokrát jsme si zápas prohráli sami, zejména proto, že jsme neudrželi dvoubrankové vedení z prvního poločasu. Ve druhém poločase jsme zaspali začátek a nedokázali jsme zareagovat na projevenou herní aktivitu soupeře. Na herním projevu hostů byla vidět větší chuť po vítězství. Při zakončeních ve druhém poločase nám chyběla větší přesnost.

Hajduk Lipník
Hadraba Luděk, trenér: Velká spokojenost a nádherně otočený zápas. První poločas jsme si vytvořili dostatek vyložených šancí, bohužel jsme dvakrát inkasovali my!! V druhé půli se nám podařilo brzo vstřelit pěkný gól a to nás nakoplo ještě k větší aktivitě,hned za dvě minuty bylo srovnáno a dál jsme tlačili před branku domácích. Škoda jen že z tolika šancí se nám nepodařilo dát uklidňující gól a nakonec jsme měli i trochu štěstí, kdy domácí dvakrát trefili konstrukci branky.

J. Krul [-] - F. Wortner [-] , D. Brestovský [-] , L. Hrbáček [-] , M. Svoboda [-] , M. Bambula [-] (46. P. Ježek [-] ) - M. Mejzlík [-] (67. P. Brestovský [-] ) , M. Granát [-] , Z. Nováček [-] - R. Hruška [-] , P. Špaček [-] -

M. Skoumal [-] - T. Brabenec [-] , P. Burian [-] , L. Žák [-] (80. J. Procházka [-] ) - Š. Vala [-] , J. Fňukal [-] , M. Vala [-] (90. T. Kutálek [-] ) , M. Mašeja [-] (75. A. Rohony [-] ) , A. Kisela [-] - J. Virgl [-] (64. A. Matoušek [-] ) , R. Šťáva [-]

ŽK: 68. M. Bambula , 89. P. Špaček - 90. T. Kutálek .
Hráči zápasu: M. Mejzlík - Š. Vala .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ŠABACKÁ Lucie - CHROMÝ Karel, MRÁZEK Vít.