26.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Obory na závěr potupily Kytín

0

Mělo to být vyrovnané utkání dvou celků ze špičky, jenže Kytín (kvůli termínové kolizi s akcí Hry bez hranic v Mníšku pod Brdy, které se zúčastnilo několik hráčů Kytína), nevyslal na hřiště Obor svou nejsilnější sestavu a tak místo vyrovnaného boje, viděli diváci v Oborách exhibici domácího celku.

Srdcař Moravec nastoupil i se zraněním

Za Obory, i přes problémy s kolenem, nastoupil od začátku útočník Jiří Moravec. Ten sice na place pobyl pouhých 30 minut, ale i tak se stačil zapsat velmi výrazně do statistik zápasu. V prvním poločase byl u všech tří gólů Obor, dva sám dal a na další přihrál. Po půlhodině hry jej, ale musel vystřídat Kellner. Za Kytín v první půli skóroval pouze Mařík a do kabin se tak šlo za stavu 3:1.

Šlechta opět řádil

Utkání se mimořádně vyvedlo záložníkovi Šlechtovi, ten jednu branku vstřelil sám a také se prokázal jako nejlepší nahrávač soutěže. Ke gólu stihl přidat ještě neuvěřitelných pět gólových nahrávek a stal se jednoznačně hráčem zápasu. Z jeho gólových nahrávek, kromě Moravce v první půli, těžili Ondřej Tesárek, Petr Gregor a a Zdeněk Tichý. Tesárek s Gregorem se trefili každý jednou, Tichý stihl nastřílet hattrick(jeden gól vstřelil z penalty).

SK Obory
Václav Lundák(trenér, SK Obory): „Jednoznačně jsme je přejeli a měli jsme na to, dát ještě další góly. Rozhodčí nám upřel další dvě jasné penalty. Na hřišti opět řádil Erik Šlechta, jeden gól a pět asistencí, to mluví samo za sebe. Kytín tvrdí, že přijeli oslabení, ale tým, který je na třetím místě tabulky, by se na takové věci neměl vymlouvat. Teď to patřičně zapijeme a doufáme ve stejné úspěchy ve III. třídě! “

SK Sokol Kytín
Jiří Jalovec(sekretář, Sk Sokol Kytín): „Kvůli kolizi s akcí Hry bez hranic, které se zůčastnilo několik hráčů našeho základu, jsme nemohli postavit to nejsilnější a proto taky tento výsledek.“