25.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Po brigádě osm kousků!

0

Fotbalisté Kňovic si na zřejmě nejteplejší den v roce naplánovali brigádu. Na programu byla výměna starých laviček, diváci tak mohli pro toto utkání usednout na nové lavičky a sledovat  vysokou výhru domácích 8:3.

K utkání nebyl delegovaný žádný rozhodčí, píšťalky se tak po domluvě obou celků chopil domácí trenér Miroslav Čermák. Nečín už si na tuto situaci zřejmě zvykla, utkání Nečíně totiž pískal rozhodčí-laik už potřetí za sebou.

Kňovice Nečín od úvodu přehrávaly

Nečín do Kňovic přivezla tým, jehož věkový průměr se velmi blížil čtyřicítce a podstatně mladší domácí od začátku hostující tým přehrávali. Utkání se nehrálo v žádném zběsilém tempu, v tropickém vedru, které panovalo, to ani nebylo možné. Skóre v prvním poločase otevřel střelou k tyči domácí útočník Burda. Podobnou střelou po zemi k tyči zvýšil na 2:0 Bartůněk. Další zvýšení mohlo přijít po šanci Perníčka, který ovšem z malého vápna netrefil míč ideálně a napálil ho k nebesům. Svou chybu však stačil o chvíli později napravit, po přihrávce Vršeckého trefil svou slabší levačkou opět po zemi k tyči. Nečín dokázala snížit zásluhou Nováka, jenž z hranice vápna přehodil domácího brankáře Čížka. Kňovickou obranu zaměstnával především mladý rychlonohý David Hnida, ale obrana domácích si s ním většinou poradila a nedovolila mu skórovat.  Za Kňovice se poté ještě do přestávky opět trefil Burda, do střelecké listiny se zapsal i Vršecký a po úniku středem také Sirotek. Za hosty snižoval hlavou Vacek.

Burda zkompletoval první hattrick

Druhý poločas už takové gólové hody nepřinesl. Spalující slunce ubíralo síly oběma stranám. Kňovice přidaly ještě dvě branky zásluhou Vršeckého a Burdy, který tak zkompletoval hattrick a protože to byl jeho  první hattrick v Kňovickém dresu, bude muset přispět do kasy. Nečín se ve druhé půli prosadila už jen z penalty nařízené po faulu Šťovíčka. V brance domácích v té době už stál Loch, který se vyměnil s Čížkem, na penaltu však neměl nárok, Novák ji kopl přesně k tyči. Brankář Čížek se po výměně s Lochem objevil na hrotu a dostal se i k zakončení, jeho pokus však skončil mimo branku Horkého a utkání tak skončilo spíše hokejovým výsledkem 8:3.

FC Kňovice
Miroslav Čermák(Trenér, FC Kňovice): „I přes obrovské horko jsme dnes skvěle zvládli oba naše úkoly, tedy jak výměnu laviček, tak samotný zápas, s dnešním výkonem jsem tedy spokojený. “

TJ Sokol Nečín B
Jiří Novák (kapitán, Sokol Nečín): „Ve velkém vedru to byl náročný zápas a soupeř, který měl podstatně mladší kádr, nás po celý zápas přehrával. “