23.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

Kytínu vystřelil tři body až v závěru Lojek

88. D. Lojek
0

Kytínští spustili proti Krásné Hoře hotovou ofenzivní smršť, ale obrana hostů dlouhé minuty odolávala. Tři body pro Kytín zajistil až v samém závěru kanonýr David Lojek.

Kytínští tlak v úvodu nezužitkovali

Kytín v minulém kole rozstřílel Kamýk a v tomto kole přivítal na svém hřišti kamýcké sousedy z Krásné Hory. I v tomto zápase mohli pomýšlet na podobný výsledek. Od začátku svého soupeře válcovali, bohužel pro ně však jejich útočné snahy tentokrát nevycházely tak, jak by si domácí představovaly. Svého soupeře sice pouštěli za svoji polovinu jen velmi sporadicky, ale z tlaku nedokázali v prvním poločase vstřelit branku, jejich pokusy končily buď mimo brán nebo na skvělém brankáři, který držel hostující celek ve hře.

Hosté museli dohrávat v deseti

Protože hostující tým přicestoval do Kytína pouze s jedenácti fotbalisty, začali jim ve druhém poločase ještě více docházet síly. Navíc se brzy zranil Jiří Zelenka, který byl nucen pro problémy s kolenem ze zápasu odstoupit. Krásná Hora tak musela dohrávat je s deseti muži v poli a to samozřejmě znamenalo rezignaci na jakoukoliv útočnou snahu a zvýšení tlaku Kytína na maximum. Hosté odolávali, jak mohli a zdálo se, že snad dokonce ubojují na hřišti Kytína bod. Dvě minuty před koncem je však rozesmutnil kanonýr David Lojek a utkání tak skončilo nejtěsnějším rozdílem 1:0.

SK Sokol Kytín
Jiří Jalovec(sekretář, Sokol Kytín): „Tak trochu jsme utrpěli vítězství, soupeře jsme po celé utkání tlačili, ale nedařilo se nám žádnou z šancí proměnit. Naštěstí jsme dvě minuty před koncem smůlu prolomili a zaslouženě vyhráli.“

TJ Krásná Hora B
Jiří Zelenka(hráč, Krásná Hora): „K utkání jsme přicestovali pouze s jedenácti hráči, soupeř byl po celou dobu zápasu lepší, neustále útočil a my jsme se jen snažili přežít. V druhé půli jsem se navíc zranil a dohrávali jsme v deseti, soupeř ještě navýšil svůj tlak a i když už jsme pomalu sahali po bodu, nakonec dvě minuty před koncem jsme o něj přišly.“

Š. Mařík [-] - M. Fára [-] , J. Pičman [-] , T. Lojek [-] , M. Kocanda [-] - P. Štěpánek [-] , R. Hůla [-] (70. T. Reichenauer [-] ) , J. Bára [-] , V. Rákosník [-] - K. Konečný [-] , D. Lojek [-]

P. Houska [-] - P. Hrubý [-] , L. Čihák [-] , M. Holan [-] , M. Jandera [-] - J. Hůla [-] , J. Hubička [-] , R. Beneš [-] , J. Zelenka [-] - L. Hůla [-] , B. Procházka [-]

Hráči zápasu: D. Lojek - L. Hůla .