12.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2019-2020

--

Kájov nestačil na Novou Ves - Brloh

11

Domácí dvakrát trefili brankovou konstrukci

Souboj z horní poloviny tabulky vyzněl lépe pro hosty z Nové Vsi. Prvním poločase branka nepadla. Po rohu Žilavého mířil Kolaj hlavou do tyče. Trestný kop Pouzara brankář Glonec vyrazil na roh. Centr Čera trefil Maršál hlavou do břevna.

Hosté rozhodli v závěru

Branky začaly padat až ve druhém poločasu. Kolaj se dostal do samostatného úniku, ale brankář jeho střelu vyrazil nohou. Po zpětné přihrávce Hüttnera v 59. minutě vystřelil Slavomír Smieško slabě levou nohou po zemi mezi nohy brankáře, 0:1. V závěru chodili hosté do rychlých kontrů. V 88. minutě po rychlé narážečce se dostal do úniku Tomáše Hüttnera, který křížnou střelou zvýšil na 0:2. V 89. minutě po narážečce s Kolajem, přesprintoval všechny Ondřej Maršál a bombou pod břevno levou nohou snížil na 1:2. V 90. minutě našel přesný pas Pouzara za obranu Václava Šánu, který střelou o tyč dal na konečných 1:3.