9.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2019-2020

--

Kájov si v Přídolí zastřílel

12. J. Lippl , 14. L. Kolaj (p.) , 29. L. Kolaj , 40. O. Maršál , 45. L. Kolaj , 69. J. Lippl , 88. O. Maršál
17
Hosté šli v Přídolí od začátku za vítězstvím. Centr Petříka napálil Lippl do břevna. Po přistrčení Schönkypla se dostal do vápna Lippl a křížnou střelou po zemi otevřel skóre, 0:1. Po kontaktu brankáře s Čabelou se pískala penalta, kterou Kolaj proměnil, 0:2. Z levého křídla zaútočil Jaroslav Písko a mířil do břevna. Po centru Doubka zakončil Kolaj z voleje placírkou 0:3. Pas Žilavého za obranu našel rozběhnutého Maršála, který placírkou po zemi dal na 0:4. Po Sérii soubojů a odrazů se dostal míč až ke Kolajovi, který dal do odkryté branky na poločasových 0:5. Ve druhém poločase padly už jen dvě branky. Průnik Lippla do vápna a střela v pádu znamenala šestou branku, 0:6. V závěru utkání se k míči dostal Maršál a bombou propálil vše na konečných 0:7.

Napsal Mgr. Jan Petřík - TJ Sokol Kájov

TJ Sokol Přídolí
T. Písko [-] - D. Dvořák [-] , D. Kulhán [-] , J. Písko [-] , M. Štěpánek [-] , R. Radykhovskyy [-] , D. Pavlis [-] , J. Myslivec [-] , O. Papaj [-] , M. Kegel [-] , M. Štěpán [-]

TJ Sokol Kájov
T. Galko [-] - V. Žilavý [-] , J. Němec [-] , P. Doubek [-] , J. Petřík [-] - J. Baláž [-] , P. Schönkypl [-] - D. Čábela [-] , J. Lippl [-] , O. Maršál [-] , L. Kolaj [-] -

ŽK: 37. M. Kegel .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Petroušek Antonín - PÍSKO Jaroslav (N), ŽILAVÝ Vladislav (N).