5.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2019-2020

--

Kájov zvítězil po boji v Křemži

76. J. Fučík - 24. L. Kolaj (p.) , 56. O. Maršál
17

V souboji mládí v dresu Křemže a zkušeností v dresu Kájova byli o gól lepší hosté.

Z Facebooku Sokol Křemže

V zápase jsme si vytvořili více gólových příležitostí, ale prohráli jsme. Vyjma začátku druhé půle jsme byli lepším týmem, remíza by zápasu více slušela, ale zkušenosti hostů v konečném zúčtování byly znatelné. Hosté skórovali z penalty, které předcházel nedůraz v hlavičkovém souboji na polovině hřiště, z čeho vyplynul únik hostujícího hráče, který domácí obránce vyřešil až penaltovým zákrokem. Ve druhé půli hosté zvýšili na 2-0 po sérii zahrávaných rohových kopů. Nám se po dlouhém tlaku na jednu bránu podařilo snížit v 76 minutě, kdy vše co stálo v cestě propálil Honza Fučík, ale to bylo bohužel vše.

Napsal Jan Petřík - Kájov

Omlazený domácí tým podlehl zkušenějšímu soupeři z Kájova. K vidění byl vidět souboj dvou týmů, jejichž nasazení nepolevilo celých 90 minut. Po pasu Kolaje postupoval do vápna Adam Novotný, ale by sražen a následovala penalta. Kolaj umístěnou střelou k tyči dal na poločasových 0:1. Ve druhém poločasu padla už jen jedna branka na každé straně. Schönkyplovu střelu vyrazil brankář k Maršálovi, který zblízka překopl. Po rohu Žilavého hlavičku Petříka brankář Kocián vyrazil znovu jen k Maršálovi, který z otočky dal na 0:2. Domácí vyvinuli obrovský tlak, ale podařilo se jim jen snížit dorážkou Fučíka na 1:2.