7.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Mokré otočilo zápas v Chrášťanech a drží si vedení v čele tabulky

14

Fotbalisté Chrášťan v 7. kole III. třídy podlehli doma Mokrému 3:5. Domácí šli do vedení po dvou gólech Drozda, do poločasu ovšem bylo srovnáno díky gólům Štumbauera a Housky. Skóre otočili ti samí hráči ve druhé půli a nakonec z toho bylo jednozačné vítězství hostí.

TJ Mokré
Radek Rottner: Inu, paráda okresního formátu, jak má být. Náš úvod zápasu, skvěle připravené hřiště, které je za rohem, vlídní diváci a hlavně, to bych chtěl obzvlášť zmínit, zcela bezchybný a přesný rozhodčí. Prostě, tohle chceš zažít každý týden.

TJ Sokol Chrášťany
J. Bublavý [-] - M. Jedlička [-] , J. Hartman [-] , F. Bouda [-] , M. Zeman [-] - J. Vomáčka [-] , F. Vaníček [-] , M. Boháč [-] - R. Drozd [-] , M. Koukol [-] , P. Svatoš [-] -

TJ Mokré
J. Hrabánek [-] - L. Kos [-] , L. Tancer [-] , R. Rottner [-] , P. Štumbauer [-] , P. Dvořák [-] , P. Houska [-] , M. Kössl [-] , R. Beneda [-] , F. Paclík [-] , Z. Šedivý [-]

ŽK: 36. F. Paclík , 40. M. Kössl , 77. J. Hrabánek .
Hráči zápasu: P. Houska , F. Paclík .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: TRNĚNÝ Jan - BOHÁČ Miroslav (N), MATĚJKA Zdeněk (N).