6.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Mládská rezerva hladce porazila Dívčice a potřetí v sezoně doma vyhrála

11. T. Brozman , 21. T. Brozman , 44. V. König ml. , 62. Š. Masák (p.) , 73. Š. Masák
13

Dívčice v úvodu sezóny dominovaly a před zápasem 6. kola jim patřila druhá příčka, naopak Mladé se trápilo a zvedá se až v posledních kolech. Domácí však byli tentokrát aktivnější už od první minuty a po zásluze zvítězili 5:0. Dva góly vstřelil Brozman a Masák.

SK Mladé B
Miloš Schuster (hráč): Zápas se nám povedl po všech stránkách. Dali jsme rychle dva góly, i když nutno uznat že tak trochu se štěstím, a to nás uklidnilo. Hosté se snažili hrát fotbal, na rozdíl od Stropnice nebo Vrábče, což nám vyhovuje víc nám to sedí hrát proti někomu kdo jenom nenakopává a nesráží se kdy může. Nutno uznat, že výsledek 5:0 je možná až moc krutý ovšem výhra zasloužená

TJ Mír Dívčice
Jan Valenta (hráč): Jen si zahrát fotbal a ukázat fotbalovost nestačí, v první půli chyběla především střelecká efektivita. Ve druhém poločase to nebylo lepší a domácí vyhráli zcela zaslouženě.