5.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Vrábče otočilo duel proti Mladému a po pětigólové přestřelce bere první tři body

13

Další zápas 5. kola nabídl parádní fotbalovou podívanou. Hosté otevřeli skóre hned po deseti minutách, když skóroval Schuster a o chvíli později navýšil vedení Linhart, jenže domácí dokázali do poločasu vyrovnat. Vrábče nakonec zvítězilo 3:2 a po třech porážkách poprvé bodovalo.

SK Mladé B
Miloš Schuster (hráč): Do zápasu jsme vstoupili dobře a brzy vedli 2:0. Jenže pak rozhodčí udělal chybu (sám to přiznal, že se jednalo o chybné rozhodnutí), ze které jsme dostali na 2:1 a místo toho, aby jsme zase zabrali tak nás to složilo. Ve druhý půli jsme dostali rychlý gól na 3:2 a pak už to bylo jako v zápase se Stropnicí. Dvacet střel, tři tutovky za poločas a žádný gól.. To jsme prostě my...