11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

O další body se Římov podělil se soupeřem z Hluboké "B"

17

Minulý týden sice domácí hráči z Římova přerušili těsnou porážkou v Nových Hradech dlouhou remízovou sérii, ale o další dlouho očekávající výhru se mohli opět poprat v zápase proti Hluboké "B", která je sousedním týmem v tabulce. Do Římova přijeli její fotbalisté se sérií dvou neúspěchů za sebou, přičemž jeden z jejich zápasů byl kontumován ve prospěch soupeře.

Brzké vedení hostujících fotbalistů

První poločas nabídl hned v úvodu několik šancí hostů po chybách domácích hráčů v rozehrávce. První dvě přečíslení ještě hosté nevyužili, ale ve 12. minutě Jan Suchan střelou k tyči poslal hosty do vedení - 0:1. Domácí v prvním poločase měli několik příležitostí, ale všechny skončily nepřesným zakončením nebo je zlikvidoval velmi dobře chytající J. Beneš v hostující brance. A když domácí současně s koncem prvního poločasu dokázali vykopnout míč z brankové čáry po rohu hostů, skončil první poločas 0:1.

Domácí již po několikáté v sezóně vybojovali ve druhé půli alespoň bod

Od začátku druhé půle bylo vidět, že domácí přidali a hosté spíše čekají na rychlý protiútok. Tento obraz hry se nezměnil až do konce utkání, náznaků šancí bylo vidět celkem dost, ale ty vyložené měli především domácí. Sobotní odpoledne patřilo každopádně brankáři Hluboké "B" J. Benešovi, který nejprve zlikvidoval samostatný únik domácího M. Michala a poté ještě předvedl zákrok utkání, když efektním skokem vyrazil gólovou hlavičku opět M. Michala. Domácí poté vsadili vše na útok a v samotném závěru v 89. minutě dokázal po přímém kopu z pravé strany hlavou vyrovnat Martin Michal a stanovil konečný výsledek na 1:1.

TJ Sokol Římov
Pavel Crkva ( hráč ): Bod je doma málo, ale po brance v 89. minutě musíme být rádi.

J. Kothánek [-] - P. Žáček [-] , J. Daniel [-] , P. Maršán [-] , J. Martiš [-] , F. Šmíd [-] , P. Crkva [-] , M. Michal [-] , P. Maršík [-] , F. Kukačka [-] , M. Bauer [-]

TJ Hluboká nad Vltavou B
J. Beneš [-] - D. Říha [-] , T. Křiváček [-] , P. Matásek [-] , J. Hrouz [-] , V. Marek [-] , M. Sedlický [-] , J. Suchan [-] , O. Krátký [-] , P. Stejskal [-] , M. Kudrle [-]

ŽK: 86. M. Sedlický .
Hráči zápasu: M. Michal , T. Kohout - J. Beneš , J. Suchan .
Místo: Římov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Pileček Josef - KORCH Jiří (N), POVIŠER Jiří (N).