17.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

Trstěnice B doma udolaly Krásnou

53. J. Heinzl , 59. Z. Hušek , 72. Z. Nečas
0

Trstěnice B si i přes prohraný první poločas poradily s Krásnou a získaly 3 body.

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří také vyhráli první půli 1:0. Diváci v Trstěnicích sledovali velmi vyrovnanou první půli.

Domácí však po poločase zabrali a dokázali během šesti minut otočit skóre. Nejprve se v 53. minutě trefil Jiří Heinzl a následně otočil skóre v 59. minutě Zdeněk Hušek. Domácí byli lepším týmem a v 72. minutě se dočkali další branky, na 3:1 zvýšil Zdeněk Nečas. Hostům se sice ještě v závěru podařilo vstřelit kontaktní branku a zdramatizovat konec utkání, Trstěnice si ale vedení pohlídaly a mohly se radovat ze tří bodů.

TJ Rozvoj Trstěnice B
Jan Švajgl - domácí: Vyrovnaný zápas s množstvím pohledných akcí na obou stranách. Rozhodla zkušenost domácího týmu.

J. Neuman [-] - J. Květoň [-] , Z. Hušek [-] , J. Velek [-] , J. Máder [-] - Z. Nečas [-] , J. Švajgl [-] , K. König [-] , I. Vinichyk [-] - M. Kala [-] , J. Heinzl [-]

Hráči zápasu: J. Květoň .