15.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

--

Trstěnice B si poradily s Mnichovem B po penaltách

0

V normální hrací době viděli diváci hned osm branek, napínavý souboj rozhodly až pokutové kopy.

První poločas:

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se dostali díky brankám Davida Ziatka a Tomáše Pečínky do vedení 2:0. Hosté však před poločasem snížili, v 35. minutě se trefil Rudolf Mydloch ml. Další branka do poločasu nepadla, do kabin se tak šlo za stavu 2:1.

Druhý poločas:

Ve druhém poločase byly k vidění další branky, postupně se trefili David Ziatek Zdeněk Hušek za domácí, za hosty se pak dvakrát prosadil Rudolf Mydloch ml. Když už to vypadalo, že domácí své vedení udrží, tak se ale Rudolf Mydloch ml. trefil v 88. minutě už počtvrté a srovnal tak na 4:4.

Penalty:

V penaltách byli úspěšnější domácí, kteří je vyhráli 4:3.

TJ Rozvoj Trstěnice B
Domácí: Vyrovnaný zápas s množstvím šancí na obou stranách, vyrovnávající gól jsme obdrželi 2 minuty před koncem.