15.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

--

Krásná si bez větších problémů poradil s Hrozňatovem B

0

Utkání, které se odehrálo v Krásné bez problému vyhráli domácí fotbalisté, přestože museli otáčet skóre.

První poločas:

Do zápasu vstoupl lépe Hrozňatov, v 18. minutě vstřelil z pokutového kopu první branku Patrik Lhotský.

Krásná ale otočila skóre během pouhé minuty. Witold Skwierawski nejprve ve 25. minutě vyrovnal a jen o minutu později dostal svůj tým do vedení.

Krásná vstřelila před poločasem ještě jednu branku, ve 40. minutě završil svůj hattrick během pouhých 15 minut Witold Skwierawski.

Další branka v první půli nepadla, do kabin tak šlo spokojenější mužstvo Krásné.

Druhý poločas:

Domácí Krásná již ve druhém poločase neponechala njic v náhodě. Už v 50. minutě zvýšil na 4:1 Josef Šeffl.

V 65. minutě to už bylo o 4 branky, prosadil se Martin Šulák.

Josef Šeffl se podruhé trefil v 78. minutě, kdy zvyšoval na 6:1 pro Krásnou.

Diváci se druhého hattricku dočkali jen o minutu později, opět se trefil Josef Šeffl, který tak napodobil svého spoluhráče Skwierawskiho.

Další góly už nepadly, Krásná tak porazila Hrozňatov 7:1.

TJ Jiskra Aš - Krásná
p. Medvěd (Vedoucí mužstva 1. FC Krásná): Jednoznačný zápas. Po vyrovnávajícím gólu hosté odpadli a hrálo se v podstatě jen na jednu bránu.