11.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

--

Krásná vyhrála nejtěsnějším rozdílem v Mnichově

0

11. kolo 3. třídy Cheb nabídlo zápas dvou posledních týmů tabulky, domácího Mnichova, proti hostující Krásné, která se v případě výhry mohla posunout na čtvrtou pozici.

První poločas:

Zápas se odehrál na velmi podmáčeném terénu díky sobotní bouřce, bylo tak otázkou, jak se týmy s těžkým terénem poperou.

První poločas jsme sledovali velmi vyrovnaný zápas, některé šance na obou stranách zhatily i kaluže na hrací ploše.

V první půli gól nepadl a oba týmy šli do kabin za bezbrankového stavu.

Druhý poločas:

Ve druhém poločasu už přece jen převzala iniciativu Krásná, která byla mírným favoritem.

Hosté se dostávali do šancí, chybělo jim ale štěstí v zakončení. To nakonec prolomil v 73. minutě František Šulák, který rozhodl jediným gólem zápas.

Krásná vyhrála v Mnichově 1:0 a díky prohře "B" týmu Hrozňatova se posunula na 4. místo. Mnichov zůstává se třemi body za chvostu tabulky.

Sokol Mnichov
David (Sekretář domácích): Byl to vyrovnaný zápas, hosté však byli ve druhém poločase lepší a zaslouženě vyhráli.

TJ Jiskra Aš - Krásná
Medvěd (Vedoucí mužstva hostů): Hrálo se na velmi podmáčeném terénu, hru hodně ovlivnily kaluže, na kterých ztroskotala spousta akcí. Zápas byl poměrně vyrovnaný, přece jen jsme ale měli více šancí. Dobrý výkon podal rozhodčí.

P. Slavík [-] - J. Kutil [-] , J. Horváth [-] , S. Mydloch [-] , K. Břečka [-] - J. Dráb [-] , J. Dráb [-] , M. Varadi [-] , J. Bartůněk [-] - J. Šlechta [-] , L. Dubský [-]

J. Petrášek [-] - M. Strouhal [-] , F. Beneš [-] (46. L. Balšánek [-] ) , P. Rada [-] , M. Šulák [-] - F. Šulák [-] , F. Koubek [-] , L. Laudát [-] , J. Bohutínský [-] - R. Olah [-] (46. J. Šeffl [-] ) , M. Bořil [-]

Hráči zápasu: P. Slavík - M. Šulák .