13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

V Lukách nerozhodně

33

Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou dělbou bodů.

Po poločase nerozhodně

V Lukách se hrál pro oba celky velmi důležitý zápas. Domácím vyšel vstup do zápasu na jedničku. Hned v první minutě proměnil svoji šanci Vařejka a domácí vedli - 1:0. Hosty to nepoložilo a za sedm minut bylo srovnáno, když síť za Tomanem rozvlnil Lopatář - 1:1. Domácími inkasovaná branka otřásla a až do konce prvního poločasu tahali za kratší konec. Hosté měli tři nadějné příležitosti, ale branku nedali. Jednou trefili tyč za Tomanem Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Po deseti minutách druhého poločasu šli hosté do vedení díky Lopatářovi, který se trefil v zápase podruhé - 1:2. Tato branka domácí mužstvo probrala a Luka se hnala za vyrovnáním. Z řady šancí byla gólová až ta z 80. minuty, kdy Pokorný hlavou poslal míč za Nováka - 2:2. Za ním se také jednou třepotala i tyč. V závěru mohly oba týmy strhnout vedení na svoji stranu, ale další branka nepadla a body se dělily.

Luka hostím v posledním kole Bohdalov. Přibyslavice hrají v Moravských Budějovicích.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Radek Toman (hráč): Začali jsme dobře a hned z první akce jsme udeřili. Brzy však hosté vyrovnali a převzali otěže první půle, ve které byli jasně lepší a měli tři šance včetně tyčky. Ve druhém poločase jsme naopak byli lepší my, měli jsme šance (včetně tyče), ale bohužel jsme neuhlídali jedinou šanci hostů ve druhé půli a byli jsme potrestáni. Nakonec se nám podařilo aspoň vyrovnat, což je ale pro nás málo. Nicméně si myslím, že remíza je spravedlivá.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): V první půli jsme byli lepší a měli více šancí, ve druhé půli se situace otočila a byli to domácí, kteří byli lepší a měli více šancí. Z celkového hlediska asi zasloužená remíza.

R. Toman [-] - Š. Číhal [-] (56. F. Toman [-] ) , J. Hájek [-] , L. Vařejka [-] , M. Bratršovský [-] , P. Navrátil [-] , D. Horáček [-] (73. M. Procházka [-] ) , D. Čaloud [-] (46. F. Bulant [-] ) , T. Pokorný [-] , M. Kubeš [-] , T. Kašík [-] (46. Š. Kreigsmann [-] )

F. Novák [-] - Š. Uher [-] , M. Picmaus [-] (84. M. Karafiát [-] ) , T. Staněk [-] (90. T. Kuthan [-] ) , D. Zaichek [-] , L. Venhoda [-] , J. Částka [-] , L. Lopatář [-] (90. M. Molák [-] ) , J. Skrobikowski [-] , P. Šárka [-] , M. Matějek [-]

Hráči zápasu: T. Pokorný - Š. Uher , L. Lopatář .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: SÝKORA Tomáš - SRŇÁNEK Lukáš, BÍLÝ Tomáš.