12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Jaroměřice vydřely tři body v Lukách

31

Hosté těsně po přestávce skórovali a odvezli si cenné tři body.

Po půli nerozhodně

Duel dvou celků, které by se jistě pohybovaly ve vyšších patrech tabulky poznamenala totální neschopnost domácích vstřelit branku. Domácí zahazovali proti oslabenému soupeři jednu šanci za druhou a do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Hosté po přestávce rozhodli

Rovná stovka diváků doufala, že se po přestávce dočka branky v síti hostů, ale opak byl pravdou. Ve 46. minutě se hosté dostali k ojedinělé standardní situaci, po které se nejlépe zorientoval František Dusík a prostřelil Radka Tomana - 0:1. Poté se hra vrátila do starých kolejí. Hosté zalezli před své vápno a urputně bránili. Domácí naráželi buď na brankáře Macháčka a nebo vůbec netrefili branku. Hosté tak nakonec tři body šťastně uhájili.

Luka hostí v dalším kole Přibyslavice. Jaroměřice hrají na svém hřišti s Moravskými Budějovicemi.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Radek Toman (hráč): Úplně nevím, co říci - pomět střel asi 25:2, ale výsledek 0:1...hosté pouze bránili na hraně svých možností, my byli co se týče koncovky úplně mimo...tohle už není o výkonnosti, ale o nějakém klidu v koncovce...

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Tomáš Hambálek (hráč): Přijeli jsme do Luk oslabeni. Tomu odpovídala i situace na hřišti, kdy domácí vysloveně bušili do naší obrany. To se změnilo po úvodu druhé půle, kdy se po standardní situaci nejlépe zorientoval Dusík a vstřelil tím vítězný gól. Pak už jsme jen a jen bránili.

R. Toman [-] - F. Toman [-] , J. Hájek [-] (72. M. Poláček [-] ) , L. Vařejka [-] , M. Bratršovský [-] , P. Navrátil [-] , D. Horáček [-] , P. Číhal [-] , T. Pokorný [-] , M. Zámostný [-] , T. Kašík [-]

M. Macháček [-] - P. Pejchal [-] , J. Stejskal [-] (23. P. Šustek [-] ) , J. Heralecký [-] , J. Urbánek [-] , A. Filipi [-] , F. Dusík [-] , Z. Melán [-] , V. Huňka [-] , A. Svoboda [-] , T. Hambálek [-]

ŽK: 88. M. Zámostný - 86. A. Svoboda .
Hráči zápasu: M. Macháček , A. Svoboda .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Denev Alex - NOVOTNÝ František, JANKOVÁ Karina.