11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

12. A. Šabart , 18. D. Russ , 25. D. Havlík , 76. J. Jun
31

Nováček z Hamrů si otevřel střelnici ve Velkém Beranově.

Hosté po poločase vedli

O osudu zápasu ve Velkém Beranově rozhodl parádní vstup hostů, kteří brzy vedli o tři branky. Směr utkání udali hosté už ve 12. minutě, kdy se trefil Šabart - 0:1. O šest minut později zvýšil vedení hostů David Russ - 0:2. Ve 25. minutě už to bylo o tři branky, když domácí síť rozvlnil hostující kapitán Havlík - 0:3. Poté se domácí oklepali, ale do poločasové přestávky se jim snížit nepodařilo.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí po přestávce zapnuli a měli mírný tlak, který rezultoval i v šance. Pinkava v hostující svatyni však drama nepřipustil. V 76. minutě naopak po ojedinělé akci hostů skóroval Jun a bylo rozhodnuto - 0:4.

Velký Beranov jede v dalším kole do Velké Bíteše. Hamry hostí rezervu polenského Slavoje.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík (hráč): Stejně jako v minulém utkání se nám povedl začátek a rychle jsme vedli o tři branky. Vzadu jsme hráli pozorně a nepouštěli soupeře do větších šancí. V druhé půli jsme se již nikam nehnali, ale nakonec jsme ještě jednu branku přidali.