9.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

V Jaroměřicích se body dělily

33

Souboj celků ze spodku tabulky skončil dělbou bodů.

Domácí po půli vedli

V Jaroměřicích se potkaly dva celky, kterým sezóna nevychází podle představ. Domácím vyšel parádně vstup do zápasu, když se už v 8. minutě trefil Heralecký - 1:0. Domácí poté zalezli do obranné ulity a odolávali ofenzivním ataků hostujícího celku. To se jim nakonec povedlo a do kabin tak šli domácí v mnohem lepší náladě.

Hosté dokázali srovnat

Necelá stovka diváků viděla podobný průběh i ve druhém poločase. Po třech minutách se však hosté dočkali branky, když vyrovnal Částka - 1:1. Přibyslavice byly i nadále lepším celkem a měly i šance. Ty však zahazovaly. Domácím začal po páteční dohrávce ve Velkém Beranově docházet dech. Nakonec však bod ubránili, když hosté neproměnili ani pokutový kop, a oba celky si tak body rozdělily.

Jaroměřice jedou do Bohdalova. Přibyslavice jedou v dalším kole na půdu FŠ Třebíč.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Tomáš Hambálek (hráč): Hrál se vyrovnaný zápas, kdy na domácích byla znát páteční dohrávka. Po jasné penaltě se domácí ujali vedení, kdy poté statečně odolávali najezdům hostů. Druhou půli se již domácí jen bránili. Kdy nedorozumění potrestal hostující hráč.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Pro nás ztráta dvou bodu, vzhledem k průběhu nás opět můžou mrzet neproměněné šance a hlavně další zahozená penalta.

M. Macháček [-] - T. Kalay [-] (87. P. Šustek [-] ) , J. Stejskal [-] , J. Heralecký [-] (75. Z. Nykrmajer [-] ) , J. Urbánek [-] , V. Huňka [-] (46. A. Filipi [-] ) , F. Dusík [-] , Z. Melán [-] , M. Svoboda [-] , A. Svoboda [-] , T. Hambálek [-]

F. Novák [-] - J. Skrobikowski [-] , P. Šárka [-] , M. Matějek [-] , J. Částka [-] , M. Picmaus [-] , T. Staněk [-] (78. V. Škorpík [-] ) , D. Zaichek [-] , M. Karafiát [-] , L. Venhoda [-] , L. Lopatář [-]

ŽK: 24. F. Dusík , 88. J. Urbánek , 90. M. Macháček - 11. D. Zaichek .
Hráči zápasu: T. Hambálek - M. Matějek , J. Částka .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: JANÍČEK Marek - SVOBODA Marek, KALÁŠEK Martin.