6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

59. L. Stehlík , 75. P. Stark - 43. D. Zeman
29

Domácí po přestávce zabrali s slaví cenné tři body!

Hosté po půli vedli

Úvod utkání patřil hostům a hlavně jejich kapitánovi Havlíkovi. Po deseti minutách hry zahrával trestní kop, který Jelínek bravurně vyrazil na roh. Další jeho jedovatá střela těsně minula domácí branku. Poté se dostali do šancí i domácí. Škoda zahrával rohový kop a Novotného střelu z voleje do šibenice vyškrábl Pinkava na roh. Další křížná střela Starka prosvištěla těsně vedle tyče. Dvě minuty před koncem poločasu centroval před branku aktivní Havlík a David Zeman na malém vápně tečí zajistil hostům poločasové vedení - 0:1.

Domácí po pauze rozhodli

Ve druhé půli hosté herně odešli a domácí zahájili útok na obrat v utkání. Z první vyložené šance ještě Stark po centru Stehlíka prázdnou branku netrefil. Moravskobudějovičtí se dočkali po hodině hry, když po rohu Kosmáka hlavičkou na zadní tyči Stehlík srovnal skóre - 1:1. Čtvrt hodiny před koncem při skrumáži ve vápně hostí se nejlépe orientoval Stark a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:1. Domácí tak po třech prohrách v řadě opět naplno bodovali.

Moravské Budějovice jedou v dalším kole do Velké Bíteše. Hamry hostí FŠ Třebíč.

SK Moravské Budějovice
SK Moravské Budějovice (web): Naše první mužstvo si doma dokázalo poradit s ambiciózními Hamry, když ve druhé půli otočilo vývoj utkání a bere tři body.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík (hráč): Do zápasu jsme vstoupili dobře a vypracovali si několik šancí, které jsme však neproměnili. Nakonec jsme se před poločasem přece jen prosadili a šli do vedení. Ve druhé půli jsme bohužel neubránili dva rohy a soupeř utkání otočil. Určitě jsme alespoň remízu uhrát měli.

J. Jelínek [-] - Z. Škoda [-] , P. Benda [-] (86. M. Premar [-] ) , M. Premar [-] , P. Stark [-] (90. L. Sláma [-] ) , L. Stehlík [-] , K. Svoboda [-] , V. Novotný [-] , J. Horecký [-] , J. Benda [-] , J. Kosmák [-]

T. Pinkava [-] - D. Havlík [-] , P. Novotný [-] , J. Zeman [-] , S. Zedníček [-] , D. Zeman [-] (63. J. Miklík [-] ) , D. Russ [-] , I. Sojma [-] (84. J. Culek [-] ) , T. Novotný [-] , V. Franěk [-] , A. Šabart [-]

ŽK: 10. M. Premar , 57. P. Stark , 63. Z. Škoda , 84. L. Stehlík - 38. J. Zeman , 78. J. Miklík , 85. V. Zedníček .
Hráči zápasu: P. Stark - D. Havlík .
Počet diváků: 24. Rozhodčí: NIEDERLE Zdeněk - DOČKAL Lukáš, NOVÁK Vojtěch.