4.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Luka otočila duel s Moravskými Budějovicemi

28

Luka sice prohrávala, ale po půli rozhodla ve svůj prospěch.

Po půli nerozhodně

Do Luk si na pouťový zápas našlo cestu přes 250 diváku a ti se rozhodně nenudili. Domácí byli lepším celkem a měli více šancí. Jako první se však z branky radovali hosté. V 15. minutě se dostal na polovině k míči Start, z domácích hráčů udělal kužely a po krásné individuální akci překonal i Kanswohla - 0:1. Domácí však rychle odpověděli, když za pět minut srovnal nekompromisní kanonýr Filip Toman - 1:1. Hosté šli ještě jednou do vedení, a to díky Pařízkovi, který se trefil ve 34. minutě - 1:2.

Domácí po pauze rozhodli

Domácí nesložili zbraně a znovu zvládli domácí zápas otočit ve svůj prospěch. Po hodině hry už bylo srovnáno, když se střelecky prosadil kapitán domácího celku Navrátil - 2:2. fanoušci hnali domácí celek za třemi body a k těm jej přiblížil v 78. minutě střídající Hintnaus, na jehož zakončení byl Jelínek krátký - 3:2. Domácí tak mohli slavit tříbodový zisk.

Loučtí jedou v dalším kole do Hamrů. Moravské Budějovice hostá třebíčskou FŠ.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Radek Toman (hráč): Na pouť jsme chtěli vyhrát, a to se po zásluze povedlo. Měli jsme mnohem více šancí než soupeř. Hned v první minutě jsme šli sami na brankáře, ale střelecká produktivita nám dělá problém od začátku letní přípravy. Čeho si cením, je fakt, že jsme opět dokázali otočit nepříznivý průběh zápasu. Na druhou stranu se nemůže stát to, co při prvním gólu - že si hráč vezme na půlce míč, udělá pět nebo šest našich hráčů a dá gól..Taky díky fanouškům, kterých přišlo tradičně hodně, a kteří udělali výbornou atmosféru!

J. Kanswohl [-] - F. Toman [-] (86. Š. Číhal [-] ) , J. Hájek [-] (69. P. Hintnaus [-] ) , L. Vařejka [-] (90. Z. Votava [-] ) , M. Bratršovský [-] , P. Navrátil [-] , D. Horáček [-] (79. D. Sommer [-] ) , T. Kašík [-] , M. Kubeš [-] , T. Pokorný [-] , D. Čaloud [-]