3.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

32. D. Čaloud , 60. F. Toman , 80. F. Toman - 20. D. Adam , 44. D. Adam
33

FŠ Třebíč narazila v Lukách nad Jihlavou.

Hosté po poločase vedli

Domácí se utkali s velice kvalitním a fotbalovým soupeřem, který jim dělal problémy především v prvním poločase, kdy loučtí nestíhali střed zálohy hostů a hbité útočníky. Z toho rezonovaly dva góly hostí z levé strany, které vstřelil Dominik Adam. Své šance měli i domácí, ale ujala se pouze Čaloudova utažená střela ve 32. minutě. Hosté tak odcházeli do kabin s těsným náskokem.

Domácí po pauze rozhodli

Ve druhém poločase domácí hned zkraje trefili břevno a celkově začali více jezdit po zadku. Z toho po hodině hry vyplynula dělovka Filipa Tomana, na kterou byl Slatinský krátký - 2:2. V 80. minutě se Filip Toman postavil k přímému volnému kopu a zamířil přesně - 3:2. Tento výsledek už domácí uhájili a ubojovali cenné tři body.

Luka hostím o dalším víkendu Moravské Budějovice. Fotbalová škola Třebíč hraje doma s rezervou Polné.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Radek Toman (hráč): Doma jsme se utkali s velice kvalitním a fotbalovým soupeřem, který nám dělal problémy především v prvním poločase. Ve druhém poločase jsme hned zkraje trefili břevno a celkově jsme začali více jezdit po zadku. Dnes to bylo poctivě vybojované vítězství, kdy si všichni sáhli na dno fyzických sil. Škoda tří zraněných hráčů.

R. Toman [-] (46. J. Kanswohl [-] ) - L. Vařejka [-] , J. Hájek [-] , D. Horáček [-] , M. Bratršovský [-] (89. D. Sommer [-] ) , P. Navrátil [-] , P. Hintnaus [-] (15. F. Toman [-] ) , D. Čaloud [-] , T. Pokorný [-] , M. Zámostný [-] (86. M. Kubeš [-] ) , J. Šimek [-]