1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

Žirovnice loupila v Náměšti.

22. J. Chlup , 67. D. Svoboda - 16. L. Dýnek , 61. J. Vodáček (p.) , 72. A. Vaš
19

V dohrávce za chladného počasí se ve vyrovnaném zápase trefil v závěru Vaš a rozhodl o výhře hostí.

V první půli platilo pravidlo nedáš-dostaneš.

V utkání velmi dobré úrovně se v prvním poločase potvrdilo, nedáš dostaneš, domácí ve velké tutovce nastřelili Svobodou pouze tyč a hned z protiútoku trefil z dvacetipěti metrů Dýnek šibenici a hosté vedli. Ještě do poločasu se však také z velké vzdálenosti trefil Chlup a bylo vyrovnáno. Poločasové skóre tak bylo 1-1

Vaš rozhodl o tisku tří bodů pro hosty.

Po přestávce byla hra nadále vyrovnaná a do vedení šli opět hosté, když se pískala penalta, kterou proměnil Jakub Vodáček, ale i na tuto branku domácí odpověděli, když se trefil tentokrát opět hlavou do tyče Svoboda, ale míč se tentokrát odrazil do branky. V nadále vyrovnaném a pěkném utkání nestačili tempu obou týmů pouze rozhodčí a hra v závěru hodně znervózněla několika nepřesnými výroky na obě strany. V 72.minutě po rohu napálil míč Vaš a trefil pěkně pod břevno a hosté potřetí vedli. V poslední čtvrthodině už byla hra rozkouskovaná a tak vyhráli šťastnější hosté.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Již potřetí jsme doma prohráli gólovou přestřelku o jednu branku a utkání přesně zapadá do hodně nepovedeného podzimu

K. Procházka [-] - P. Čermák [-] , J. Tržil [-] , T. Nekuda [-] - J. Chlup [-] , R. Durajka [-] , J. Rubák [-] (55. Z. Jonák [-] ) - D. Svoboda [-] , M. Kašík [-] , M. Šimončič [-] , J. Klíma [-]