13.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Okříšky remizovali doma s Ledčí 1-1

22

Do Okříšek přijela Ledeč, viděli jsme zápas 10. a 13. tého týmu tabulky, pro oba týmy klíčový zápas skončil smírně 1-1.

Fiala v první půli podržel Okříšky.

Domácí hráči, vědomi si důležitosti utkání, do něj vstoupili nervózně a dovolili hostům zahrávat na začátku utkání několik trestných kopů. Ve 12. minutě šel po průnikové přihrávce Bendy sám na hostujícího brankáře Večeřa, ale přehodil jej i těsně branku.
V 17. minutě opět zahrávali hosté trestný kop z 18 metrů a Nepovím i s přispěním teče vstřelil úvodní branku, když míč zapadl za tyč domácí branky – 0:1. Ve 26. minutě mohlo být s domácími ještě hůře, když se za domácí obranou ocitl Martinek a šel sám na Fialu, ale ten jeho pokus zlikvidoval. Domácí se dočkali vyrovnání ve 35. minutě, když zahrával domácí Trnka aut, míč převzal v pokutovém území Večeřa, přihrál volnému Ryšavému a jeho střela skončila v hostující brance – 1:1. Těsně před koncem prvního poločasu vybídl nepřesnou přihrávkou domácí Dočekal k úniku hostujícího Martinka, který šel sám na Fialu, při zakončení však zaváhal a skvělým skluzem mu míč vypíchnul Benda.

Okříšky byli po pauze lepším týmem.

Ve druhém poločase to byli domácí hráči, kteří se snažili o vstřelení branky. Hostující obranu zaměstnával brejky po straně Trnka, ale jeho přihrávky do pokutového území nenašly nikoho ze spoluhráčů. V 60. minutě zahrával domácí Zeman trestný kop a jeho pokus s námahou vyrazil hostující brankář na roh. Hosté hrozili jen z trestných kopů, se kterými si domácí obrana poradila. Největší šanci spálil v nastaveném čase domácí Bastl, ke kterému se v pokutovém území odrazil míč po střele Ryšavého, ale brankář domácího útočníka vychytal, a tak utkání skončilo dělbou bodů

SK Huhtamaki Okříšky
Radek Ryšavý (hráč): Každý bod se počítá, ale pro nás je tohle ztráta dvou bodů. Ve druhém poločase jsme soupeře tlačili a měli velký počet standardních situací, ale žádnou šanci jsme nedokázali využít.

L. Fiala [-] - T. Trnka [-] , T. Binka [-] , I. Večeřa [-] (73. V. Bastl [-] ) , K. Vostal [-] (61. F. Koreš [-] ) , R. Ryšavý [-] , P. Dubský [-] , O. Široký [-] (33. M. Zeman [-] ) , M. Dočekal [-] , O. Benda [-] , V. Němec [-]