12.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

23

Na zápase fotila Simona Lukšíčková. Děkujeme!

Vyrovnaný poločas

Bedřichov nastoupil ve velmi oslabené sestavě, ze základní sestavy vypadlo vinou zranění hned 5 hráčů. Prvních 25 minut, ale hráli hosté aktivně a vypracovali si i nějaké šance, v té největší Štěpánek přestřelil bránu. Největší šanci úvodu zápasu měli ale domácí, ale Šána poprvé fantasticky zasáhl proti tečované střele z vápna. Postupem času přebírali otěže zápasu domácí, ve 35.minutě Šánu dokonce překonali, ale na brankové čáře míč s pomocí břevna vykopl Dvořáček. Další dvě šance měl domácí Vodička, ale bránu ani jednou netrefil.

Ledeč byla ve druhé půli lepším týmem.

I ve druhém poločase byli lepší domácí, Bedřichov hrozil pouze z protiútoků. V 60.minutě opět zvonila za Šánou branková konstrukce, tentokrát to byla levá tyč. V 70.minutě byl proti Bedřichovu nařízen pokutový kop, dobře kopnutou penaltu ale Šána skvělým skokem zneškodnil. Tlak domácích sílil, ale obrana Bedřichova stále odolávala. Šána si v závěru připsal ještě několik dalších zákroků a když zlikvidoval i hlavičku domácích v poslední minutě, bylo jasno že si oba týmy body rozdělí. Bedřichov tak podruhé v řadě remizoval 0:0.

TJ Sokol Bedřichov
Lukáš Dvořáček (hráč): Tak minulý kolo jsme bod brali jako ztrátu, dnes ho bereme všemi deseti. Nastoupili jsme v hodně omlazený sestavě, nebyli jsme lepší, ale dneska i štěstíčko stálo při nás, takže spokojenost.