12.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

Náměšť doma zabrala a porazila Velmez 3-1

20. R. Durajka , 43. R. Durajka (p.) , 53. M. Kašík - 47. P. Partl
22

Velké Meziříčí "B" si jelo do Náměště pro body, ale inkasovalo 3x a podlehlo domácím 3-1.

Durajka řídil první poločas

O osudu vyrovnaného zápasu rozhodly dvě standartní situace v prvním poločase, nejprve se před šestnáctkou uvolnil Chlup, byl faulován a Durajka z trestného kopu uklidil míč do branky, poté se řítil na branku Šimončič byl podražen a penaltu proměnil Durajka, který si připsal svůj druhý gól v zápase.

Po přestávce se hosté nachvilku vrátili do zápasu a střídajícím Partlem snížili na 2-1.. V zápětí v 52.minutě bylo definitivně rozhodnuto, když obral o míč Muchu hráč zápasu Durajka, Mucha ho fauloval, ale Kašík v poskytnuté výhodě zvýšil na 3:1 a Mucha uviděl druhou žlutou a červenou kartu. Od tohoto okamžiku se hosté již k ničemu moc nedostali i když snahu o korekci měli ale domácí zápas spíše kontrolovali.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Utkání dobré úrovně rozhodl tentokrát rozdílový hráč Durajka, který dva góly ze standardek vstřelil a třetí připravil.

K. Procházka [-] - T. Nekuda [-] , J. Heres [-] , P. Čermák [-] , Z. Jonák [-] (76. F. Tomek [-] ) - J. Rubák [-] , R. Durajka [-] , J. Chlup [-] (83. M. Matoušek [-] ) - M. Kašík [-] (63. M. Anna [-] ) , J. Klíma [-] , M. Šimončič [-] (90. M. Veselý [-] )