7.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

Nová Ves zvládla domácí zápas a porazila Ledeč 5-3

2. M. Žák , 10. V. Novotný , 31. J. Havlík , 71. J. Havlík , 77. F. Nečas - 11. L. Vodička , 56. L. Vodička (p.) , 58. J. Gramer
20

Nová Ves potvrdila domácí formu a body zůstaly za novoměstskými kopci.

Ledeč byla v úvodu ještě v autobuse.

Od začátku zápasu, jakoby Ledeč byla ještě v autobuse. Domácí začali dobře a během chvíle to bylo 2-0 . Po  pěkné akci Martinka s vodičkou snížili hosté na 2:1. Ve 30 . minutě hlavičkoval osamocený Havlík do levé šibenice.

Ve druhé půli začala Ledeč hodně aktivně.

V druhém poločase hráči Ledče na soupeře vlétli a během dvou minut dokázali srovnat na 3:3.Nová Ves úplně vypadla ze hry a Ledeč, jakoby měla v hlavách jen vítězství. V 71.minutě opět rozhodla standartní situace ,kdy Havlík opět skóroval. To už nás Ledeč definitivně zlomilo a zápas se už jen dohrával.V 77. minutě si s hostujícím brankářem pohrál Nečas a bylo hotovo. Zápas se musel divákům líbit.