7.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Náměšť zvítězila na půdě Šebkovic.

20

Šebkovice přivítali v dalším zápase krajského přeboru Náměšť. Zápas skončil vysokou porážkou 0-4.

Domácí hráli dobře zezadu.

V 19. minutě se po křídle prosadil Kašík, který utekl obráncům a na dvakrát otevřel skóre 1-0. V první půli jsme viděli spíše velkou obrannou hru domácích.

Ve druhém poločase se Náměšť rozstřílela.

V 52. minutě vybojoval Klíma míč uvolnil Kašíka a ten našel před prázdnou brankou na malém vápně Svobodu, který zvýšil na 2-0. V 59. minutě se trefil výstavně k tyči Šimončič a aby toho nebylo málo, tak v 86. minutě Rubák technickou střelou upravil na konečných 0-4.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Jsme rádi, že se začínáme herně zvedat a vyhráli jsme druhé utkání za sebou a hlavně v Šebkovicích nebude pro žádného soupeře utkání jednoduché