5.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

Nová Ves zvládla domácí utkání s Náměští a připisuje si 3 body.

23

Nová Ves přivítala Náměšť rychlými brankami.

Nová Ves začala zostra.

Z úvodu to vypadalo, že hosté přijeli někam do úplně neznámeho porstředí, protože už v 6. minutě otevřel skóre domácí střelec Jan Šandera. O 10 minut později bylo pro domácí ještě veseleji. Prosadil se domácí Ondřej Starý 2-0. Ve 29. minutě se po křižném míči dostal do zakončení hostující křidelník Šimončič a snížil. V závěru první půle se kopala standartní situace proti hostující Náměšti. Svůj druhý gól vsítil nádhernou hlavičkou Ondřej Starý. Poločas 3-1

Ve druhé půli vykřesal naději Šimončič, ale domácí si 3 body ohlídali.

Ve Druhé půli se nic moc nedělo, až v 60.minutě se podruhé prosadil hostující Šimončič a zdálo se, že raketový vstup do zápasu v podání Nové Vsi bude k ničemu... Náměšť si vypracovala další šance, ovšem bez úspěchu. V 83. minutě František Nečas navýšil na konečných 4-2. Náměšť už více nedokázala a z Nové Vsi odjíždí s prázdnou.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek(vedoucí): Domácí měli lepší vstup do zápasu a po dvaceti minutách zaslouženě vedli 2:0, my jsme z jediné šance v prvním poločase snížili. Po přestávce jsme se zlepšili a snížili jsme a docela jsme domácím zatápěli, ale sedm minut před koncem trefili domácí nádherně trestňák a bylo rozhodnuto.