5.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

Ledeč doma rozstřílela Žirovnici

21. L. Vodička , 34. A. Vaš (vl.) , 50. O. Martinek , 51. J. Gramer , 53. L. Vodička - 88. J. Vodáček
22

Ledči se začátkem nového ročníku úplně nedaří, ale doma porazila Žirovnici vysoko 5-1

První poločas byl herně vyrovnaný

Zápas v Ledči se konal ve velkém teple, trochu lépe začali hosté, ale do žádné vyložené šance se nedostali. Ve 21. minutě otevřel sóre domácí útočník Vodička, který střelou z dálky propálil brankáře Švece 1-0. Hned po gólu měli fotbalisté Ledče několik dalších šancí, neproměnili. Ve34. minutě, když domácí zahrávali standartní situaci se skóre měnilo podruhé, míč si do vlastní síťě srazil hostující obránce Vaš.

Domácí rozjeli během úvodních 10 minut pořádný gólostroj.

Do druhé půle domácí zase vletěli, jako velká voda. v 50. miniutě zvýšil na 3-0 Martinek. O chvíli později se prosadil Gramer a pár desítek sekund po něm, přidal ještě druhou branku v zápase Vodička. To už bylo 5-0 a hosté na tom nebyli vůbec dobře. V závěru přišel, alespoň čestný gól Vodáčka na 5-1.

FC Slavoj Žirovnice
Adam Vaš (hráč): Vstup do zápasu nám docela vyšel, ale po první brance jsme začali slábnout. Proti Ledči jsme si nepohlídali standartní situace. Do druhé půle jsme si něco řekli, bohužel jsme to neplnili a inkasovali jsme 3x po sobě..