1.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

--

Jakubčovice těsně vyhrály

13

Jakubčovice vedly o tři branky. Stará Bělá dokázala zkorigovat.

V poslednm střetnutí podzimu přivítala Stará Bělá na svém hřišti mužstvo z Jakubčovic. V prvním poločase padl na domácí hráče předčasný zimní spánek a na trávníku zcela dominovaly Jakubčovice. Stará Bělá si za první půli nevypracovala žádnou šanci. To hosté se dostali do vedení, když se do listiny střelců zapsal sváteční střelec Chalupa a domácí brankář mohl lovit míč ze sítě - 0:1. Další změna skóre proběhla těsně před koncem prvního poločasu, když nechytatelnou střelou pokořil Pitříka Murín a zvyšoval na poločasových 0:2. Když po hodině hry zvyšoval Chovanec na tříbrankový rozdíl, tak se zdálo, že je rozhodnuto. Jakubčovice ale začaly hrát profesorsky pod dojmem náskoku a Stará Bělá ožila díky příchodu nových hráčů. Hned po rozehrání se dostal balon ke Kožíkovi, který nedal brankáři Náhlíkovi žádnou šanci - 1:3. Pak se vrhla Stará Bělá do útoku a vypracovala si několi šancí. Na druhé straně hrozily Jkaubčovice z brejků a minimálně třikrát mohly rozhodnout a dohrávat zápas ve větším klidu. Navíc pět minut před koncem zadělal na dramasvým druhým gólem domácí Kožík - 2:3. Jakubčovice, ale v závěru už tři body dokázaly udržet.

FK Stará Bělá
Petr Sviták - vedoucí týmu: Platí pořekadlo, nedáš dostaneš. Bohužel v první poločas kluci prospali v druhém už to bylo o hodně lepší. Po několika změnách přinesli noví hráči více bojovnosti, fotbalovosti a také z toho pramenilo několik brankových příležitostí. Přestože jsme sahali alespoň po bodu, opět nás nepodržela obrana, která někdy kupí spoustu chyb. Takže nyní nás bude čekat tvrdá práce do jarních bojů…

TJ Tatran Jakubčovice
David Molnár - hrající trenér: První poločas byl jasně v naší režii, kdy soupeř hrál ve velmi hlubokém bloku a bylo to o dobývání branky. Druhý poločas po našem třetím gólu jsme začali hrát profesorsky, ale i tak jsme měli šance na další 3 góly, ale domácí 2x ke konci skórovali z brejku a konec byl z naší strany zbytečně nervózní. Z venku na těžkém terénu důležité 3 body.

M. Pitřík [-] - J. Kačer [-] (61. M. Šterban [-] ) , A. Akritidis [-] , D. Bereznanin [-] - A. Akritidis [-] (46. J. Sáblík [-] ) , J. Vidiševský [-] , P. Firášek [-] , D. Charvát [-] - J. Jurásek [-] , D. Kožík [-] , J. Pivovar [-] (46. O. Malík [-] )

V. Náhlík [-] - L. Chalupa [-] (65. T. Malina [-] ) , J. Schreier [-] , D. Chovanec [-] , J. Konrád [-] (57. D. Staff [-] ) , T. Murin [-] (46. K. Molnár [-] ) , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , O. Malina [-] , J. Petr [-] (78. A. Pavelka [-] ) , Z. Sommer [-]

ŽK: 40. P. Firášek , 44. A. Akritidis , 58. D. Charvát - 88. O. Malina .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: VOJKOVSKÝ Michael - CHÝLEK Martin, ČECHÁČEK Petr.