Soupeři se rozešli smírně

54. P. Kupka , 65. M. Pavelek (p.) - 12. D. Chovanec (p.) , 50. D. Chovanec
18

Jakubčovice vedly o dvě branky, ale Kravaře dokázaly vyrovnat.

Tabulkový lídr z Kravař vkročil do nedělního utkání hodně ospale, což se mu vymstilo již ve 12. minutě. Hostující kapitán Schreier se jako lasička protáhl do šestnáctky, kde mu zabrnkal o nohy Ferenz a rozhodčí Levinger správně nařídil penaltu. Zodpovědnost vzal na svá bedra elitní jakubčovický kanonýr Chovanec a zachoval pevné nervy – 0:1. Domácí i nadále na trávníku tápali, přesto mohli vyrovnat. Těžký obdržel zpětný pas od Hegera, ale pálil zbrkle a především nepřesně. Do zápasových statistik poté nepromluvila ani hlavička Tesaříka. Další pohroma se na Kravaře snesla v 50. minutě. Po smrtícím kontru Jakubčovic se totiž podruhé nemýlil Chovanec – 0:2. Domácí fotbalisté však neházeli flintu do žita. Čerstvou krev do žil jim vlila 54. minuta, kdy Patrik Kupka zužitkoval ideální přihrávku Těžkého – 1:2. V 65. minutě se navíc pískal pokutový kop, tentokrát ve prospěch Kravař. Po nedovoleném zákroku na Hegera se postavil k míči Pavelek a rozradostnil solidně zaplněné ochozy – 2:2. Domácí potom tlačili na pilu, ale kýženého obratu se nedočkali. Zmínit musíme střelecké pokusy Hegera s Těžkým a hlavně příležitost Pavelka, který rozezvonil tyčku.

Městský FK Kravaře
Karel Štěpán, trenér Kravař: „Remízu musíme brát, protože jsme na začátku druhého poločasu prohrávali dvoubrankovým rozdílem. První půle byla z naší strany velice špatná. Na hřišti nám to hodně skřípalo, když jsme byli velice nepřesní a hlavně Schreier nám dělal obrovské problémy. Po přestávce jsme se zlepšili a po bojovném výkonu jsme získali alespoň bod. Při troše štěstí jsme mohli i zvítězit.“

TJ Tatran Jakubčovice
David Molnár - hrající trenér: První poločas jsme byli o malinko aktivnější, gól jsme dali po pěkně sehrané akci a následné penaltě na Schreiera. V druhém poločase jak jsme navýšili vedení tak domácí zabrali a byli jsme místy pod tlakem a naši útočníci řešili brejky hůře než v prvním poločase. I když jsme vedli 2:0, tak musím říct podle průběhu zápasu a šancích na obou stranách je remíza spravedlivá.

T. Mosler [-] - E. Peterek [-] (87. D. Kahler [-] ) , L. Kupka [-] , P. Ferenz [-] , J. Heger [-] (82. M. Czerný [-] ) , M. Schreier [-] (82. F. Baránek [-] ) , K. Nestroj [-] , M. Pavelek [-] , P. Glabazňa [-] (43. P. Kupka [-] ) , J. Tesařík [-] , V. Těžký [-]

Z. Buček [-] (46. V. Náhlík [-] ) - L. Chalupa [-] (84. K. Molnár [-] ) , J. Schreier [-] , R. Šaran [-] (66. D. Staff [-] ) , J. Konrád [-] , J. Petr [-] (82. T. Malina [-] ) , D. Chovanec [-] , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , O. Malina [-] , Z. Sommer [-]

ŽK: 12. P. Ferenz , 24. V. Těžký , 61. M. Pavelek - 15. J. Petr .
Počet diváků: 220. Rozhodčí: LEVINGER Milan - SLANÝ Jan, CHLEBOVSKÝ Bohumír.