12.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

--

Ludgeřovice jasně porazily Vřesinu

16

Ludgeřovice daly do 50. minuty pět branek a bylo po zápase.

Fotbalisté Ludgeřovic si na svém stadionu otevřeli střelnici, když o jednoznačném vítězství rozhodli již v prvním poločase. Hlavičku Pěntky po centru Mudrocha sice ještě lapil hostující gólman Matula, ale Vřesina odolávala pouze do 14. minuty. Pěntka prodloužil dlouhý výkop brankáře Hájka ke Zbořilovi a domácí kanonýr poslal balon pravačkou nekompromisně pod břevno – 1:0. O chvíli později hodil Mikoláš aut na Zbořila, který znovu potvrdil instinkt zabijáka – 2:0. Ve 25. minutě se vydal na útočný výlet ludgeřovický stoper Postředník, jehož nepříliš podařený centr překvapivě doletěl do sítě – 3:0. Čtvrtý hřebíček do hostující rakve zatloukl Mikoláš, který se prosadil po standardní situaci Zbořila – 4:0. Domácí borce neukolébala ani poločasová pauza. Hned v 50. minutě vymyslel Zbořil parádní průnikový pas na Martiníka a ten naservíroval míč na zlatém podnose Pěntkovi – 5:0. Velké oživení pak přinesli náhradníci Ludgeřovic. Právě nový muž na trávníku Havlík se řítil úplně sám na Matulu, jenže šestý zásah favorita nepřidal. Ludgeřovice si tak připsaly do tabulky tři body.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: „Trenér Fryč nás na zápas opět výborně připravil, když jsme znovu předvedli kvalitní výkon. Pomohly nám rychlé branky a vlastně už po prvním poločase bylo hotovo. Vřesinu jsme nepustili k ničemu závažnému a nám to tam docela padalo. Na hřišti se rozhodně neztratili ani náhradníci. Střídání se nám hodně vydařila, když to noví kluci velmi oživili.“

FC Vřesina
Petr Dombrovský - trenér Vřesiny: Podali jsme zcela tragický, zoufalý a bezkrevný výkon. Hráči si mysleli, že to půjde samo, ale velmi rychle se ocitli v realitě a po dvaceti minutách už nebylo o co hrát. Nebyli jsme ani důstojným soupeřem, nebyli jsme žádným soupeřem. Domácí vyhráli zaslouženě, a my jim k tomu gratulujeme.

T. Hájek [-] (67. L. Chvěja [-] ) - D. Hurina [-] (46. M. Mikulík [-] ) , D. Mikoláš [-] , D. Martiník [-] (75. J. Adámek [-] ) , J. Němec [-] , M. Pěntka [-] (62. D. Havlík [-] ) , J. Mudroch [-] , D. Zbořil [-] (72. D. Lischka [-] ) , V. Polášek [-] , M. Postředník [-] , D. Nagy [-]