11.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

--

--

Duel nováčků pro Malé Hoštice

13

Hradec sice po poločase vedl, ale Hoštice pěti góly ve druhé půli skóre otočily.

V bitvě někdejších účastníků I. B třídy dominovali borci z Malých Hoštic, kteří však v prvním poločase zápolili s notně vychýlenou muškou. První vlaštovkou byl nepřesný pokus Dominika Klingera. Při ranách Radka Režnara a již zmiňovaného Dominika Klingera se pochlapil gólman Válek. Samozřejmě tedy uhodilo na odvrácené straně fotbalové šachovnice. Krejsa uviděl vpředu Černína, který balon poslal špičkou kopačky mimo dosah brankáře Greipela – 0:1. Druhou půli ovšem hosté totálně pokazili. Nejprve se Moc marně dožadoval faulu, takže Dominik Klinger obešel Válka a zavěsil míč nekompromisně pod břevno – 1:1. Malé Hoštice viditelně ožily, což jasně ukázala 60. minuta. Dominik Klinger prodloužil balon po autu Pospěcha na Stříbného, který napřed rozezvonil tyčku, aby pak úspěšně dorážel – 2:1. Necelou čtvrthodinku před závěrečným hvizdem už Hradec definitivně rezignoval. Šafarčík se totiž objevil ve výhodné palebné pozici a zvýšil na 3:1. Poté se výborně zorientoval v šestnáctce Chřibek (4:1) a vraždění hostujících neviňátek uzavřel znovu Šafarčík po nezištném pasu Dominika Klingera – 5:1.

TJ Slavia Malé Hoštice
Roman Grygarčík, trenér Malých Hoštic: „S výkonem mužstva jsem spokojený, protože jsme byli po celý zápas lepším týmem. V první půli jsme se bohužel neprosadili a navíc jsme inkasovali takový divný gól. Po přestávce jsme konečně začali proměňovat šance. Jsem rád, že jsme konečně zlepšili produktivitu, protože v minulých zápasech nám to tam vůbec nepadalo.“

TJ Hradec n/M
Michal Grygar, trenér Hradce nad Moravicí: „Podali jsme jednoznačně nejhorší výkon sezony. Po prvním poločase jsme sice vedli, ale naše hra byla velice špatná. Po přestávce nastal úplný propadák. Směrem dopředu jsme byli bezzubí a naše obrana to vůbec nezvládala. Malé Hoštice zvítězily naprosto zaslouženě. My jsme se nedostali skoro k ničemu. Máme se nad čím zamyslet.“

J. Greipel [-] - P. Mlýnek [-] , P. Stříbrný [-] (85. V. Bartošek [-] ) , J. Chřibek [-] , J. Droppa [-] , M. Unruh [-] (52. M. Adamčík [-] ) , D. Klinger [-] (87. V. Hrda [-] ) , D. Pospěch [-] , E. Klinger [-] , R. Režnar [-] (63. M. Kara [-] ) , O. Šafarčík [-]

M. Válek [-] - R. Lichý [-] (74. M. Grygar [-] ) , T. Manderla [-] , M. Šimeček [-] (59. L. Vícha [-] ) , T. Krejsa [-] , M. Režnar [-] , D. Wiweger [-] (85. N. Lichý [-] ) , R. Holuša [-] , T. Moc [-] , M. Lichý [-] , M. Černín [-]

ŽK: 51. P. Stříbrný , 66. J. Chřibek - 34. T. Moc , 51. T. Krejsa , 65. R. Holuša .
Počet diváků: 172. Rozhodčí: KOLEČKÁŘ Antonín - TVRDÝ Zbyněk, MORAVEC Roman.