11.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

--

Ludgeřovice kradly v Jakubčovicích

14

Ludgeřovice vyhrály o jednu branku.

Ludgeřovice posadila na koně hned úvodní minuta, když Mudroch nejprve obral soupeře o balon, aby s ním následně přešel půlící čáru a adresoval přesný pas Pěntkovi, který vyslal do úspěšného sóla Zbořila – 0:1. Hostující bomber Zbořil opět prokázal své schopnosti ve 29. minutě. Martiník s Hurinou výtečně zapracovali uprostřed hrací plochy a Zbořil při sólovém nájezdu ošálil gólmana Bučka učebnicovým hokejovým blafákem – 0:2. Domácí však přispěchali s bleskovou odpovědí, když se v nepřehledné skrumáži výborně zorientoval Konrád – 1:2. Tým z Hlučínska ovšem nepropadal panice, což jasně potvrdila 72. minuta. Neúnavný Zbořil pláchl podél levé postranní čáry, poté našel v dobré pozici Mudrocha a ten zavěsil míč fantasticky pod břevno – 1:3. Jakubčovice se samozřejmě nechtěly vzdát, jenže hosty opakovaně podržel spolehlivý brankář Hájek. Až dvě minuty před závěrečným hvizdem oslnilo Nagyho při standardce soupeře sluníčko a nedůsledně pokrytý Chovanec korigoval na 2:3. O body se ovšem Ludgeřovice připravit nenechaly, takže slavily snad první vítězství na horké půdě v Odrách.

TJ Tatran Jakubčovice
David Molnár - hrající trenér: Začátek utkání se nám hrubě nepovedl, kdy jsme po pár vteřinách inkasovali. Chvíli nám trvalo než jsme se dostali do hry, dělali chyby uprostřed hřiště a soupeř hrozil z brejků, kdy z jednoho zvýšil Zbořil na 2:0, který nám dělal největší problémy. Naštěstí jsme ihned odpověděli gólem Konráda. Ve druhé půli soupeř z jediné střely na bránu vymetl šibenici a my jsme dali kontaktní gól až hodně pozdě. Doma musíme hrát o hodně lépe

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: „V Jakubčovicích se body získávají velice těžce, o čemž jsme se teď přesvědčili. Jsem rád, že nám vyšla předzápasová taktika, kdy jsme chtěli soupeře zaskočit aktivitou. Na domácí fotbalisty jsme okamžitě vletěli a hned jsme se ujali vedení. Hlavně v úvodní půlhodině jsme byli jasně lepším týmem. Zatímco my jsme se snažili kombinovat, oni hrozili jen dlouhými nakopávanými míči.“

Z. Buček [-] - L. Chalupa [-] (75. T. Malina [-] ) , J. Schreier [-] , R. Šaran [-] , D. Chovanec [-] , J. Konrád [-] (81. P. Šťastný [-] ) , T. Murin [-] , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , O. Malina [-] , Z. Sommer [-]

T. Hájek [-] - D. Hurina [-] (76. D. Havlík [-] ) , D. Mikoláš [-] , D. Martiník [-] , J. Němec [-] , M. Pěntka [-] , J. Mudroch [-] , D. Zbořil [-] , V. Polášek [-] , M. Postředník [-] , D. Nagy [-]

ŽK: 71. T. Murin , 74. D. Vavroš - 35. J. Mudroch , 44. V. Polášek , 51. J. Němec .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: CHÝLEK Martin - VOJKOVSKÝ Michael, KOLARSKÝ Michal.