15.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2019-2020

29. P. Ďurica (p.) , 35. P. Ďurica , 52. P. Ďurica (p.) , 59. L. Stratil , 71. D. Rybařík , 72. L. Maléř , 78. V. Plný - 85. I. Pop
14

Fulnek doma přivítal Šenov.

Domácí šli do dvoubrankového vedení

Středeční vložené patnácté kolo krajského přeboru nám nabídlo souboj mezi Fulnekem, který v minulém kole porazil Petrovice a mezi Šenovem, který dostal sedmičku v Břidličné. Nyní již k utkání.

Už od úvodního hvizdu šlo vidět, kdo je lepším týmem. Fulnek svého soupeře několikrát rozebral svými kombinacemi a nedával mu moc prostoru. Domácí několik nadějných šancí spálili a i přesto, že tlak byl značný, tak dlouho diváci neviděli žádnou branku. Příležitostí ale na to bylo opravdu mnoho. Nakonec vše musela roztrhnout až penalta. Ve 29. minutě porušil pravidla Starý a Fulnek zahrával pokutový kop. K tomu se postavil tradiční exekutor Ďurica a nedal Malinovi šanci – 1:0. O pár minut později se domácí radovali znovu. Ve 35. minutě se opět po střele Ďurici ocitl míč v bráně – 2:0. V závěrečných deseti minutách první půle už toho moc nebylo a domácí tak šli do kabin s dvougólovým náskokem.

Fulnek přidal pět branek, Šenov dal v závěru alespoň čestný gól

Druhá půle byla také jednoznačná. Již v 52. minutě přišlo další počínání hostů proti pravidlům ve vápně a opět z toho byla penalta. I tu druhou s klidem proměnil Ďurica a zkompletoval hattrick – 3:0. Šenov se takřka nedostával do hry. V 59. minutě přišla další branka, tentokrát z kopačky Lukáše Stratilla – 4:0. Domácí byli na koni a přidali další branky. V 71. minutě se prosadil nověpříchozí Rybařík – 5:0. Ihned v 72. minutě to bylo již o šest branek. Svůj pokus vyslal Maléř a míč zapadl do branky – 6:0. Závěrečný direkt Šenovu nasadil střídající Plný – 7:0. Domácí už zápas jen v klidu dohrávali a dokonce vystřídali brankáře. Ten však vzápětí, kdy přišel na hřiště, inkasoval. V 85. minutě ho prostřelil Pop – 7:1. Utkání dospělo do svého konce a Fulnek již potřetí v řadě vyhrál. Šenov naopak dostal opět sedmičku za pět zápasů má hrůzostrašné skóre 3:30. Přesto má na kontě alespoň bod.

Fulnek v příštím kole zajíždí do Krnova. Šenov čeká doma souboj s Oldřišovem.