15.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2019-2020

8. P. Zajac , 70. J. Malúš , 84. D. Gill (vl.) - 63. F. Juroszek
14

Brušperk doma přivítal Petrovice.

Domácí se v úvodu ujali vedení

Středeční vložené patnácté kolo krajského přeboru nám nabídlo souboj mezi Brušperkem, který v minulém kole vyhrál v Bystřici a mezi Petrovicemi, které prohráli ve Fulneku. Teď se již přesuneme k zápasu.

Již od začátku zápasu byli lepším týmem domácí, kteří se brzy dostali do vedení. V 8. minutě se dostal do zakončení Zajac a překonal Majerczyka – 1:0. Petrovicím se moc venku nedaří, což platilo i v tomto zápase. Sice si vytvořily pár slibných šancí, ale brankou žádná z nich neskončila. Brušperk hrál to, co potřeboval. Petrovicím značně chyběl Hoffmann, který je bezpochyby hlavním pilířem celé zálohy. Hosté se snažili a svého soupeře několikrát dostali do úzkých, přesto jim pokulhávala finální a předfinální fáze. Do poločasu si domácí vedení uhlídali a do kabin se šlo za jednogólového vedení Brušperku.

Hosté sice vyrovnali, ale domácí si dvěma zásahy vzali vedení zpět

Druhá půle byla bojovná. Oba celky hrály vyrovnanou partii. Diváci nakonec viděli branku po necelých dvaceti minutách druhého poločasu. Nejprve se ke střele dostal v 63. minutě hostující Juroszek a poslal míč za záda Pacanovského – 1:1. Bylo tedy vyrovnáno. Tento stav však moc dlouho nevydržel a domácí si vzali vedení zpět na svou stranu. V 70. minutě se dostal ke slovu nejlepší střelec domácích Malúš a jako v minulém kole opět nedal brankáři svým pokusem šanci – 2:1. Domácí se zvedli a přišla jejich převaha. Ta vyústila až k další brance, kdy v 84. minutě donutili zkušeného stopera a kapitána Petrovic Gilla k nešťastné vlastní brance – 3:1. Tento stav vydržel až do konce. Petrovice vyšly podruhé v řadě naprázdno. Brušperk naopak si naopak podruhé v řadě může připsat tři body za vítězství.

Brušperk v příštím kole hraje doma s Kobeřicemi. Petrovice čeká doma souboj s Čeladnou.

SK Brušperk
O. Pacanovský [-] - P. Zajac [-] (85. F. Demko [-] ) , L. Bartoš [-] , R. Polášek [-] (88. J. Jurásek [-] ) , D. Vrána [-] (68. N. Sýkora [-] ) , J. Bogdan [-] , D. Cigánek [-] , V. Šimon [-] (33. J. Blahut [-] ) , M. Váňa [-] (85. J. Čejka [-] ) , J. Malúš [-] , K. Neumann [-]

TJ Lokomotiva Petrovice
K. Majerczyk [-] - M. Ruisl [-] , J. Sembol [-] , A. Ostáš [-] , M. Sikora [-] , J. Urban [-] , J. Paduch [-] , D. Makula [-] , E. Ciku [-] , D. Gill [-] , J. Gatnar [-]

ŽK: 75. N. Sýkora , 82. J. Malúš - 12. M. Sikora , 65. J. Paduch , 69. M. Ruisl , 71. F. Juroszek , 90. J. Urban .
Hráči zápasu: J. Malúš .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Takáč Tibor  - AR1: TOMŠÍK Zbyněk, AR2: BORÁŇ Ondřej.