3.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2019-2020

Šenov doma inkasoval proti Bílovci devětkrát

21

Šenov doma přivítal Bílovec.

Hosté šli do dvoubrankového vedení

Sobotní utkání třetí kola nám nabídlo souboj mezi Šenovem, který v minulém kole ztratil v závěru vedení, a nakonec s Pustou Polomí remizoval a mezi Bílovcem, který v minulém zápase přehrál Břidličnou. Nyní se už přesuňme k utkání.

Již od začátku bylo jasné, kdo byl papírovým favoritem. Hráči Bílovce to také přenesli na hřiště. Šenov hraje s velmi mladým a perspektivním kádrem. Bohužel však v tomto zápase narazili na velmi kvalitní mužstvo, které tento rok bude určitě chtít postoupit. Domácí hráli zastrašeně, naopak hosté s velkou pohodou. Již ve 12. minutě se dostal ke střele kapitán Limanovský a nedal Rajkovi šanci – 0:1. Šenov sice zkoušel svého soupeře zlobit z protiútoků, ale zkušenosti na straně hostí nebylo možné přehlédnout. Bílovec držel míč na svých kopačkách a plnil taktický plán trenérského štábu. Další branku přidal ve 33. minutě, kdy si míč našel Melecký a nezaváhal – 0:2. Do půle si ještě hosté vytvořili další šance, ale nedokázali je proměnit. Poločas tak i přes drtivou převahu skončil pouze dvoubrankovým vedením.

S góly se roztrhl pytel, padlo sedm branek

Hned v první minutě druhé půle hosté navýšili vedení. Tentokráte se trefil nověpříchozí Marek Socha – 0:3. Následně přišla menší pasáž bez branek. Domácí dokonce vystřídali brankáře. Toho však čekala jedna pohroma za druhou. V 68. minutě zvýšil vedení Limanovský – 0:4. Jakoby toho hosté měli málo a nadále hráli naplno. Již o dvě minuty později se podruhé v zápase také trefil Socha – 0:5. A to nebylo vše. V 76. minutě svou šanci proměnil také futsalový reprezentant Michal Seidler – 0:6. Bílovec svého soupeře opravdu nešetřil. V závěrečné desetiminutovce si vzal slovo kapitán Limanovský. Ještě v 79. minutě zkompletoval hattrick – 0:7. Nakonec ještě přidal dvě branky v úplném závěru. V 88. minutě prostřelil Klimszu – 0:8. Poslední a definitivní tečku přidal v 89. minutě a dohromady tak dal v tomto utkání úctyhodných pět branek – 0:9. Náhradní brankář Klimsza tak za necelých čtyřicet minut na hřišti musel lovit míč šestkrát ze sítě. Šenov doma opět dostal výprask. Naopak Bílovec je už jediným týmem, který je bodově stoprocentní.

Šenov v příštím kole zajíždí do Břidličné. Bílovec doma hraje s Českým Těšínem.

SK Šenov
I. Rajko [-] (53. M. Klimsza [-] ) - T. Müller [-] , I. Pop [-] (75. J. Stibor [-] ) , F. Želazko [-] , R. Mostýn [-] (59. D. Klimša [-] ) , M. Maleňák [-] , D. Bílý [-] , V. Malysz [-] , M. Aniol [-] , J. Starý [-] , M. Páleník [-]

FC Bílovec
M. Nykš [-] - M. Mikuš [-] (68. Z. Dresler [-] ) , R. Melecký [-] (66. A. Dluhoš [-] ) , O. Cverna [-] , P. Střelec [-] (64. O. Urbančik [-] ) , M. Seidler [-] , L. Černín [-] , M. Limanovský [-] , O. Pavlík [-] , J. Bednář [-] (73. J. Tomášek [-] ) , M. Socha [-] (70. T. Socha [-] )

ŽK: 15. D. Bílý , 24. F. Želazko , 45. I. Pop - 38. P. Střelec .
Hráči zápasu: M. Limanovský .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: LALÍK David - DEDEK Vojtěch, FUTERKO Martin.