1.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

--

Bílovec rozstřílel Oldřišov

8. M. Mikuš , 12. P. Střelec , 17. M. Žídek (vl.) , 25. M. Socha , 70. T. Socha , 78. P. Střelec , 81. P. Střelec (p.) - 60. O. Prokša
9

Bílovec si v úvodním kole připsal vysokou výhru proti Oldřišovu. Hattrickem se zaskvěl Střelec.

Čtyři branky Bílovce v úvodní půlhodině

Tento zápas úvodního kola nám přinesl střetnutí mezi Bílovcem, který v minulé sezóně skončil na osmém místě a Oldřišovem, který skončil kvůli skóre na místě dvanáctém.

Úvod utkání vyšel skvěle domácímu celku. V 8. minutě přišel centr z pravé strany od Meleckého přímo na hlavu Mikuše, který se dokázal prosadit – 1:0. Ve 13. minutě vystřelili domácí z hranice šestnáctky. Kubný míč vyrazil před sebe, kde však byl Střelec a dorazil míč do odkryté brány – 2:0. V 17. minutě přišel opět centr z pravé strany, tentokráte od Limanovského. Ten poslal míč zhruba na hranici malého vápna, kde si ho nešťastně srazil do vlastní branky Žídek – 3:0. Ve 26. minutě se dostali hosté do dobré šance, Bořucký však jen trefil gólmana, který míč rychle rozehrál do brejku, kde se k míči dostal Marek Socha a navýšil skóre – 4:0. Gólová smršť se zabrzdila. Dále se hrálo více opatrně s menším počtem šancí na obou stranách. Do konce první půle se toho už více neudálo.

Oldřišov snížil, pak se ale opět vyznamenali domácí

Oldřišov do druhé půle šel s tím, že se zápase ještě něco mohou udělat. A tak i vypadal začátek druhé půle. V 51. minutě zahrávali hosté roh z levé strany. K hlavičce se dostal Žídek, ale orazítkoval pouze břevno. V 59. minutě centroval Dřizgevič do vápna. K míči se dostal Bořucký, který přestřelil gólmana, ale opět se míč otřel o břevno. V 60. minutě se hosté konečně dočkali. Pfleger zahrával roh, k míči se dostal Prokša a alespoň snížil – 4:1. V 70. minutě kopal domácí Dluhoš roh, na který si zběhl Tomáš Socha a vstřelil branku hlavou – 5:1. V 79. minutě nevyšla Janíkovi klička, kdy chtěl zahrát soupeři na housle. Vzniklo z toho přečíslení dva na jednoho a Tomáš Socha nahrál Střelci do prázdné brány – 6:1. Definitivní tečku za utkání přidali domácí v 81. minutě, kdy Jadrný fauloval v šestnáctce Limanovského. K penaltě se postavil Střelec a zkompletoval tak svůj hattrick – 7:1. V závěru se už více nestalo, a tak Bílovec nasázel Oldřišovu sedm branek a připsal si první tři body do tabulky.

Bílovec v příštím kole hraje opět doma, tentokráte s Břidličnou. Oldřišov doma přivítá Brušperk.

SK Moravan Oldřišov
Adam Michalčík, vedoucí mužstva: “První poločas katastrofální, dostali jsme rychle dva góly a už to jelo. O poločase jsme si řekli, že nechceme odjet s desítkou a zkusit ještě něco se zápasem udělat. Podařilo se nám vytvořit pár slušných akcí, dali jsme gól z rohu, nastřelili dvě břevna. Bohužel ale musím říct, že nás Bílovec porazil ve všech herních činnostech, ale i v nasazení, a tak zaslouženě vyhrál.“

FC Bílovec
M. Nykš [-] - R. Melecký [-] (60. T. Socha [-] ) , M. Socha [-] (70. J. Tomášek [-] ) , P. Střelec [-] (82. T. Fendrich [-] ) , M. Seidler [-] (60. A. Dluhoš [-] ) , L. Černín [-] , M. Limanovský [-] , O. Pavlík [-] , J. Bednář [-] , M. Mikuš [-] (61. Z. Dresler [-] ) , O. Cverna [-]

J. Kubný [-] - D. Bořucký [-] , Š. Továrek [-] (57. A. Kubalák [-] ) , P. Mezera [-] (57. P. Žídek [-] ) , B. Moc [-] (64. L. Pavlíček [-] ) , R. Kurka [-] (46. O. Prokša [-] ) , J. Janík [-] , V. Jadrný [-] , P. Dřizgevič [-] (72. R. Morong [-] ) , M. Žídek [-] , J. Pfleger [-]

ŽK: 50. P. Dřizgevič , 55. B. Moc , 83. J. Pfleger , 84. V. Jadrný .
Hráči zápasu: P. Střelec .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: KRET Martin - LALÍK David, TOMŠÍK Zbyněk.