12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Nedvědice odjela z Moravských Budějovic s prázdnou

31

Domácí rychle odpověděli na brzkou branku hostů a nakonec duel otočili.

Po půli nerozhodně

Do vedení poslal hosty již ve třetí minutě Pachlopník, který po trestném kopu Škutchana mířil přesně k tyči - 0:1. Domácím se naštěstí podařilo za chvíli vyrovnat, když Josef Kosmák zužitkoval centr Kamila Svobody - 1:1. Další šanci měl po půlhodině hry Horecký, ale jeho střelu pod břevno vyrazil hostující brankář Havlík na rohový kop. Zbytek poločasu se nesl spíše ve vzájemných soubojích a diskuzích s rozhodčím.

Domácí po přestávce rozhodli

První velkou šanci druhého poločasu měli opět hosté. Skórovat mohl opět Pachlopník, ale jeho tutovku vychytal Jelínek. Změnu výsledku znamenala až 57. minuta, kdy po dlouhém autu Starka vracel míč před branku Novotný a štastně trefil před brankou stojícího Aleše Svobodu - 2:1. Další branku přidal po trestném kopu Horeckého dorostenec Neubauer, který vrátil do prázdné branky míč odražený od břevna - 3:1. Na tvrdou hru ještě v závěru poločasu doplatil hostující Prudký, který musel po udeření protihráče loktem do oblasti hlavy předčasně do sprch.

Moravské Budějovice jedou v dalším kole do Jaroměřic. Nedvědice dostí Hamry.

SK Pernštejn Nedvědice
David Mareš (hráč): Zápas se nám absolutně nepovedl. Po vstřeleném gólu ihned v úvodu utkání jsme pak hráli velice špatně. Udělali jsme plno chyb, ať už v obraně, tak i v útočné fázi. Na zápas v Moravských Budějovicích teď musíme zapomenout a soustředit se na zbylá dvě kola a získat z těchto utkání body.