12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Ve Velké Bíteši se body dělily

30

Domácí dvakrát vedli, ale hosté pokaždé dokázali srovnat.

Domácí po půli vedli

Vstup do utkání vyšel lépe domácímu celku. V 9. minutě napřáhl ke střele domácí kapitán Pokorný a míč se zastavil až v šibenici hostující branky - 1:0. V 15. minutě domácí propadli, Velký Beranov podnikl rychlý brejk a na konci pěkné akce byl kanonýr Ganzwhohl - 1:1. Domácí však šli do kabin přece jenom v lepší náladě. Pět minut před přestávkou poslal pěknou přihrávkou Ondrák do sóla Pokorného, ten si poradil s gólmanem Procházkou a poslal domácí do těsného vedení - 2:1.

Hosté po přestávce srovnali

Po přestávce byli hosté lepším týmem a za snahu nakonec byli odměněni vyrovnávací brankou. Tu vstřelil v 77. Petr Kittler, který s přehledem překonal domácího brankáře Cimbálníka - 2:2. Tímto výsledkem také utkání skončilo.

Velká Bíteš jede v dalším kole do Polné. Velký Beranov hraje doma s Rudíkovem.

FC PBS Velká Bíteš B
Jiří Jelínek (trenér): Hrálo se utkání, které mělo velmi dobrou úroveň. dle mého názoru konečný výsledek odpovídá dění na hřišti a remíza je zasloužená.

L. Cimbálník [-] - O. Švanda [-] , T. Pelán [-] , M. Švanda [-] , D. Hibš [-] - T. Loup [-] , J. Ondrák [-] , M. Chadim [-] (63. R. Whittingham [-] ) , F. Svoboda [-] (46. P. Horák [-] ) , J. Jakeš [-] - J. Pokorný [-] (79. L. Pelikán [-] ) -