9.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Nedvědice zdolala Bohdalov

33

Nedvědice zvládla domácí duel a potvrdila roli favorita.

Domácí po půli vedli

Domácí byli v prvním poločase lepším celkem. Hosté pouze nakopávali dlouhé míče, bez jakékoliv kombinace. V první půli měli domácí spoustu šancí, kdy první využil M. Pachlopník po přesné přihrávce od Z. Prudkého napříč vápnem - 1:0. Ve 25. minutě dostal do křídla výbornou přihrávku Martin Vašíček, který zatáhl míč a přízemní střelou na zadní tyč zvýšil už na 2:0. Do konce poločasu měla Nedvědice i další šance, které byly ale nevyužity.

Domácí si vedení pohlídali

Hned na začátku druhé půle pak trefil Trdý břevno po rohovém kopu. Poté se domácí přizpůsobili hře hostů, kteří stále bez jakékoliv snahy o kombinaci nakopávali dlouhé míče. Domácí hrozili rychlými brejky. Zejména Martin Vašíček postupoval ve druhé půli dvakrát sám na brankaře, ale nepřekonal jej. Hosté snížili v 68. minutě opět po dlouhém nakopnutém míči, který propadl na zadní tyč, kde jej do sítě uklidil Koukal - 2:1. To bylo ze strany hostů vše, v nastavení ještě po rozehraném volném kopu zvýšil na 3:1 Mareš a rozhodčí následně ukončil zápas.

Nedvědice jede v dalším kole do Starče. Bohdalov čeká důležitý zápas s Jaroměřicemi.

SK Pernštejn Nedvědice
David Mareš (hráč): Bohdalov nás ničím nepřekvapil. Hráli pouze nakopávané míče, bez jakékoliv snahy o kombinaci. My měli během zápasu velké množství gólových příležitostí, které jsme nevyužili. A zejména po prvním poločasu mohl být rozdíl ve skóre vyšší. Důležité jsou ale nakonec tři body. Teď nás bude čekat velmi těžký zápas ve Stařči.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Za výkon ve druhé půli by si asi Bohdalov zasloužil vyrovnání, ale mladí a běhaví domácí, již žádný zvrat nepřipustili.

D. Havlík [-] - Z. Prudký [-] (73. P. Pokorný [-] ) , M. Pachlopník [-] , M. Vašíček [-] (90. D. Bracek [-] ) , F. Škutchan [-] (83. J. Pachlopník [-] ) , D. Kolbábek [-] (57. D. Mareš [-] ) , M. Vašíček [-] , D. Houdek [-] , L. Trdý [-] , R. Krejčí [-] , J. Veselský [-]

R. Velín [-] - O. Chalupa [-] (78. J. Švoma [-] ) , Z. Novotný [-] , D. Skála [-] , J. Večeřa [-] - V. Koukal [-] , J. Šimek [-] , A. Fabík [-] , P. Neuman [-] - D. Křesťan [-] , V. Pokorný [-] (63. J. Wasserbauer [-] ) -

ŽK: 72. Z. Prudký , 90. P. Pokorný - 14. V. Koukal , 78. D. Skála .
Hráči zápasu: Z. Prudký .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: SÝKORA Tomáš - BENEŠ Jiří, KALVODA David.