6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

5. D. Adam , 16. D. Adam , 20. D. Adam , 23. M. Bukáček , 32. D. Adam , 66. M. Bukáček
31

Souboj týmů, kterým se daří, skončil jasnou výhrou domácích.

Domácí po poločase vedli

Domácí byli ve všech aspektech hry jednoznačně lepší, a jejich střelecká produktivita byla také vynikající. Domácí začali výborně, když hned v 5. minutě centr na zadní tyč nezachytila obrana hostí a Adam skvěle trefil míč a Třebíč vedla - 1:0. O pár minut později uvolnil na pravé straně Michal Vašíček bratra Martina a ten postupoval z pravé strany sám proti brankaři, ale minul zadní tyč domácí branky. Poté domácí nekompromisně trestali chyby Nedvědice a ve 23. minutě už Třebíč zvyšovala na 4:0. Ve 32. minutě přišel ještě pátý gól a zápas byl po první půli rozhodnutý. Střelecky zářil Adam, který vstřelil čtyři branky.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhém poločasu domácí polevili a hra se srovnala. Hosté se pokoušeli o střelbu ze střední vzdálenosti, nicméně většina pokusů byla nepřesná. Domácí hráli stále svůj kombinační fotbal a v poklidu si zápas dohrávali. V 66. minutě ještě zvýšili na 6:0 a bylo hotovo.

FŠ Třebíč jede v dalším kole do Hamrů. Nedvědice hostí Jaroměřice.

SK Fotbalová škola Třebíč
Filip Křen (asistent trenéra): Hráli jsme dnes velmi dobrý fotbal s kvalitním soupeřem, zejména v první polovině jsme dominovali. Hosty jsme dnes prakticky k ničemu nepustili. Takto ale musíme pokračovat i v příštích zápasech a určitě budeme nejen herně, ale i výsledkově nadále úspěšní.

SK Pernštejn Nedvědice
David Mareš (hráč): Kvalita domácích byla jednoznačná, což se projevilo na konečném výsledku. Zaslouženě je FŠ Třebíč v čele tabulky.

J. Slatinský [-] (79. J. Hobza [-] ) - V. Dvořák [-] , L. Tomek [-] , P. Saitl [-] (46. T. Růžička [-] ) , V. Lampíř [-] - M. Minář [-] (57. M. Ustohal [-] ) , O. Jeřábek [-] , L. Hráček [-] , M. Bukáček [-] (71. M. Filipec [-] ) - D. Adam [-] (70. T. Pomanka [-] ) , M. Hobza [-]

D. Havlík [-] - M. Vašíček [-] , Z. Prudký [-] (51. J. Sytař [-] ) , D. Mareš [-] , M. Pachlopník [-] , F. Škutchan [-] (57. M. Havlíček [-] ) , M. Vašíček [-] , D. Houdek [-] (29. D. Kolbábek [-] ) , L. Trdý [-] , R. Krejčí [-] , L. Jirásek [-] (70. P. Sytař [-] )

Hráči zápasu: D. Adam , L. Tomek , M. Minář .