13. O. Štolpa , 50. O. Štolpa , 69. M. Skryja , 84. J. Trnka - 67. A. Neuman , 75. V. Koukal
29

Rudíkov zvládl i druhý domácí zápas. Bohdalov zůstává na nule!

Domácí po poločase vedli

Domácí vstoupili velmi aktivně do utkání a hned z první vážnější akce se ujali vedení. Do konce poločasu dokázali domácí několik dobrých šancí zahodit a tak se šlo do kabin pouze za stavu 1:0. Hosté tahali za kratší konec a jednoduchá přímočará hra domácích jim dělala velké problémy.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhém poločase se domácím velmi brzy podařilo navýšit vedení, když se v 50. minutě trefil znovu Štolpa. Potom domácí polevili ve své aktivitě a hosté se začali dostávat do šancí a v 69. minutě byli odměněni, když snížil Neuman - 2:1. Domácí dokázali za dvě minuty opět odskočit o dvě branky a to po individuální akci Skryji M., který utekl dvěma bránícím hráčům soupeře a překonal i brankáře - 3:1. Hosté se ještě jednou dokázali přiblížit na rozdíl jediné branky. V 75. minutě se trefil Koukal - 3:2. Poslední slovo měli domácí, kdy mladík Trnka ukázal svoji rychlost a ještě zakončil tak, že brankář neměl šanci - 4:2.

Rudíkov jede v dalším kole do Starče. Bohdalov hostí Stonařov.

FK Rudíkov
Lukáš Trnka (asistent trenéra): V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ve druhém poločase jsme přenechali iniciativu soupeři. Pro naše vítězství byl důležitý gól na 3:1 a to v době, kdy soupeř sahal po vyrovnání. V důležitých momentech nás podržel brankář.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Bohdalov má tak na kontě po pěti zápasech nulu a je přesně v podobné situaci jako byl v podzimní loňské části. Pokud se nezlepší tréninková a zápasová morálka v účasti hráčů, mohou být v Bohdalově velké problémy.

Počet diváků: 100. Rozhodčí: HAVLÍN Martin - FRYČ Vlastimil, CHROMÝ Karel.