3.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Velká Bíteš bere tři body

33

Pokorný v závěru vystřelil domácím tři body.

Domácí po půli vedli

Domácí působili v prvním poločase lepším dojmem a po zásluze šli do vedení, když se v 15. minutě trefil Patrik Loup - 1:0. Domácí měli i další šance, ale uklidňující branku nepřidali. Hosté v průběhu prvního poločasu hrozili jen sporadicky.

Domácí v závěru rozhodli

Velká bíteš ve druhém dějství vypadla z role a otěže zápasu vzali do svých rukou hosté. To nakonec vedlo k vyrovnání, které v 64. minutě zařídil Lopatář - 1:1.Hra se pak přelévala z jedné poloviny hřiště na druhou, rozhodnout mohly oba týmy. Když už se zdálo, že si oba soupeři rozdělí po bodu, přišel faul hostí před pokutovým územím a trestný kop, z něhož se krásně trefil Pokorný - 2:1. Těsné vedení už domácí dokázali uhájit.

Velkou Bíteš čeká v dalším kole zápas v Bohdalově. Přibyslavice hostí Rudíkov.

FC PBS Velká Bíteš B
Jiří Jelínek (hráč): V prvním poločase jsme kontrolovali hru a měli jsme dostatek možností ke vstřelení víc jak jedné branky. V druhém poločase jsme úplně vypadli z role a soupeř nás postupně začal přehrávat až vstřelil vyrovnávací branku, my jsme jinak než ze standardních situací v druhé půli nehrozili, naštěstí jsme jednu z nich využili a rozhodli o našem vítězství.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Dnes jsme předvedli dobrý výkon a rozhodně jsme si nezasloužili prohrát. Byli jsme aktivnější a soupeře jsme během zápasu nepouštěli do větších šancí. Z výsledku jsem zklamaný.

J. Bartošek [-] - D. Hibš [-] , M. Švanda [-] , O. Švanda [-] - T. Pelán [-] - J. Pokorný [-] (89. M. Urbánek [-] ) - P. Horák [-] (90. T. Mahel [-] ) , P. Loup [-] (70. F. Mičánek [-] ) , D. Bartoš [-] (60. J. Jakeš [-] ) , M. Zúbek [-] , F. Svoboda [-]

F. Pisk [-] - M. Matějek [-] , P. Mícek [-] (75. J. Zhoř [-] ) , Š. Uher [-] , L. Venhoda [-] , P. Šárka [-] , V. Škorpík [-] (54. L. Sekerka [-] ) , J. Částka [-] , J. Skrobikowski [-] , M. Karafiát [-] , L. Lopatář [-]

ŽK: 85. M. Karafiát .
Počet diváků: 125. Rozhodčí: Pfeifer Michal - ŽĎÁNSKÝ Zdeněk, OSMÍK Jiří.