11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020

--

--

Budišov loupil v Jemnici

15

Ze začátku soutěže suverénní tým z Jemnice se nyní propadl na třetí pozici tabulky, když doma nestačil na Budišov.

Hosté šli do vedení

Jemnicko v nedělním babím létě již podruhé po sobě přenechalo všechny bodu hostujícímu týmu. Budišov přijel s taktikou absolutní defenzivy a rychlých brejků a to mu přineslo úspěch. Jemnicko bylo po celý zápas aktivnějším týmem, mělo více míč na svých kopačkách, leč s dvěma střeleckými pokusy na bránu se ale vyhrávat nedá. Hned v úvodu si na přetažený centr Nováka naběhl Křivánek a z úhlu mýřil mimo bránu. Po čtvt hodině se uvolnil před vápnem Menčík, ale střela skončila v náruči Budišovského Bajera. Hosté odpověděli rovněž dvěma střelami zpoza vápna. Ty však mířily obě nad Kopečkovu bránu. Druhým a posledním trfením brány se prezentoval domácí Tobolka opět do náruče Bajera. Ve 39´přišla pěkná rychlá akce Horkého, který si na půli narazil s Nováčkem a dostal se do samostatného úniku, který zakončil prostřelením Kopečka 0:1.

Čtvrt hodiny před koncem Budišov své vítězství stvrdil

Druhá půle přinesla nápor domácích. Ti měli hosty sevřené do 60´na vlastní polovině. Pozorně bránící Budišov však domácí do ničeho nepustil a s přibývajícími minutami se jim začala naskýtat větší možnosti útočit do otevřené domácí obrany. Po jednom z nich se ocitl sám před kopečkem Sedláček. Toho však domácí brankář vychytal a držel stále domácím naději. Ta ovšem dostala trhlinu v 75´po rychlé akci po pravé straně a centru Nováčka zvýšil na přední tyči šikovnou tečí Votoupal. V samotném závěru se hrálo nahoru dolů, ale branka na korigování z pohledu domácích nepřišla, a tak si hosté odvezli za střeleckou produktivitu tři body.

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl, trenér: Zklamání je obrovské, jak z pohledu hry tak i výsledku. Naše hra je momentálně těžkopádná a bez nápadu. Proto se ani do šancí nedostaneme. Hosté dobře bránili a čekali brejkami na naše chyby. Ty taky dvakrát potrestali a po zásluze vyhráli.

V. Kopeček [-] - Š. Tobolka [-] (66. J. Kincl [-] ) , O. Tesař [-] , J. Novák [-] - J. Kalášek [-] , Z. Koutný [-] , V. Toman [-] - R. Menčík [-] (84. Z. Bártů [-] ) , S. Křivánek [-] , M. Axman [-] , D. Vacuška [-] (75. M. Hošek [-] ) -

FC Budišov - Nárameč
P. Bajer [-] - M. Holubář [-] (83. D. Čech [-] ) , R. Pavlatovský [-] , K. Nováček [-] , M. Molnár [-] , O. Mucha [-] , T. Nováček [-] , L. Horký [-] (90. J. Kozuň [-] ) , M. Votoupal [-] , M. Sedláček [-] , Z. Dvořák [-]

Hráči zápasu: L. Horký .
Místo: Jemnice. Počet diváků: 200. Rozhodčí: Soukupová Věra - RYGL Luboš, KREJČÍ Vlastimil.